Naga MarketsWieloryby przez 2 miesiące kupiły bitcoiny za 8,8 mld USDPopularny analityk kryptowalut Will Clemente twierdzi, że w ostatnich miesiącach bitcoinowe wieloryby dokonywały sporych zakupów. Powołuje się przy tym na dane firmy analitycznej Glassnode. Tymczasem, bitcoin odrobił już straty po nocnym spadku do poziomu 40 192 USD.  

Bitcoin będzie rósł także w październiku

Clemente powiedział, że chociaż wieloryby czy też podmioty z posiadające co najmniej 1000 BTC wyprzedawały bitcoina w maju, zaczęły „agresywnie kupować” tę kryptowalutę już dwa miesiące później.— Widać tutaj, że od 17 lipca, czyli dwa miesiące temu, wieloryby dokupiły 184 699 BTC wartych około 8,80 miliarda dolarów – powiedział Clemente.

Jak twierdzi analityk, bitcoina kupujący także inwestorzy detaliczni / podmioty posiadające mniej niż 10 BTC.

Zdaniem Clemente, BTC będzie kontynuował wzrosty w przyszłym miesiącu, ponieważ silne ręce nadal gromadzą BTC.

invest

— Obecnie znajdujemy się w kolejnym byczym impulsie BTC, który został zablokowany przez silne ręce (podmioty o statystycznie niskiej historii sprzedaży). Spodziewaj się dalszego wzrostu do października, po prostu miej oko na dane dotyczące dotyczące krótkoterminowych wahań cen dla instrumentów pochodnych – przekonuje Clemente.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Notowania bitcoina podczas wtorkowej sesji zaliczyły zjazd do poziomów widzianych ostatnio na początku sierpnia. Jednakże, bykom udało się odrobić te straty, co daje szansę na utrzymanie wsparcie w obrębie 42 000 USD.

cena bitcoin 29 września

Dodatkowe wsparcie dynamiczne zapewnia 100-dniowa średnia oraz dolna wstęga Bollingera. Najbliższy kluczowy opór wypada natomiast w okolicach 53 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here