Naga MarketsWieloryby przeniosły prawie 1 miliard dolarów w ethereum (ETH) w 15 oddzielnych transakcjach we wtorek i środę, zgodnie z krypto trackerem Whale Alert. Po podbiciu od okolic okrągłego poziomu 3000 USD w weekend, kurs ETH/USD od tego czasu zyskuje na wartości zbliżając się w piątek do wielomiesięcznego maksimum 3340 USD.

Ethereum (ETH): Wieloryby nadzwyczaj aktywne po spadkach na początku tygodnia

Drugi co do wielkości zasób kryptograficzny pod względem kapitalizacji rynkowej spadł o 5,6% na początku tygodnia w związku z ogólnorynkowym pogorszeniem sentymentu, który rozpoczął się we wtorek po prawie trzech tygodniach zwyżkowej akcji cenowej, która zaczęła się na początku sierpnia.Wśród największych transakcji na ethereum w tym tygodniu, wieloryb przeniósł 50 000 ETH o wartości prawie 160 milionów dolarów z giełdy Gemini do nieznanego portfela we wtorek.

Mniej więcej godzinę później osobny portfel przesłał 43 997 ETH o wartości ponad 138 milionów dolarów również do nieznanego portfela.

Następnego dnia czwarty nieznany portfel wysłał 32 020 ETH o wartości ponad 97,6 miliona dolarów do nieokreślonego portfela.

Oto niektóre z największych transakcji wykonanych przez wieloryby za pomocą etherum w ostatnich dniach:

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar amerykański | celon akcje wykres | Dolar nowozelandzki | pgnig notowania | celon pharma akcje notowania | usd prognoza | kernel kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here