Naga Markets

Obecnie największymi nabywcami Bitcoina są wieloryby i mali inwestorzy, którzy mają na kontach mniej niż 1 BTC, a wiedzą, że obecny moment jest ich ostatnią szansą na zdobycie kompletnej monety, napisał na Twitterze Lark Davis, wieloletni entuzjasta kryptowalut. Aby udowodnić swoje twierdzenie, użytkownik Twittera zamieścił zrzut ekranu z najnowszymi danymi wypływów BTC z giełd. Jak podkreśla niektóre osoby zaczynają rozumieć, że w obiegu będzie tylko 21 milionów BTC i nigdy więcej. Kurs BTC/USD spada we wtorek w okolice 19 500 USD.

To ostatnia szansa dla małych inwestorów, by posiąść całego Bitcoina (BTC)?

Davis zaprezentował i udostępnił grafikę, która pokazuje, jak ilość Bitcoinów na giełdach wciąż się zmniejsza. Zgodnie z wykresem udostępnionym przez słynnego krypto influencera, prawie 150 tys. BTC opuściło giełdy, co jest największym odnotowanym odpływem monet.Ostatnie wypowiedzi Davisa wskazują, że pytanie, czy Bitcoin osiągnie wartość 10 000 USD, nie powinno być głównym tematem debat. Zamiast tego należy skoncentrować się na linii trendu spadkowego, która rozwija się od końca 2021 roku, gdyż trwająca bessa była w stanie zanegować większość historycznych modeli.

Interior capital

NED

Po tym, jak cena Bitcoina spadła poniżej 18 000 USD 18 czerwca, niedźwiedzie zdołały zepchnąć ją do 17 592 USD, próbując ponownie przetestować najniższy poziom osiągnięty w grudniu 2020 r., który wynosił 17 569 USD. Jeśli sprzedający nie będą w stanie ponownie wybić się poniżej tego poziomu, nabywcy mogą podbić cenę, aż uderzą w ścianę oporu na poziomie 21 000 USD, według Davisa.

Lark Davis z 1 mln obserwujących na Twitterze pochodzi z Nowej Zelandii i używa kanału na YouTube, aby przekazywać informacje widzom, gdzie także przedstawia swoje sugestie. Lark edukuje swoich odbiorców, jak zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoina, a także prowadzi sesje pytań i odpowiedzi, podczas których znani ludzie ze świata kryptowalut odpowiadają na pytania publiczności. Liczba subskrybentów, którzy śledzą kanał Lark Davis na YouTube, wynosi obecnie 487 000.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: azoty akcje notowania | intercars akcje kupno | pzu akcje kupno | ranking giełd kryptowalut | złotowka | pko akcje | pko akcje notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here