Naga MarketsWieloryby "HODLują" bitcoina (BTC) w okolicach 60 000 USDRaport Glassnode za pierwszy tydzień października wskazuję, że ostania akcja cenowa na bitcoinie odzwierciedla wzrostową tendencję w akumulacji i zachowaniu HODLerów. Widać także zwiększoną aktywność oraz wykorzystanie sieci BTC.

Dane z łańcucha BTC sprzyjają bykom

Po silnym wzroście od minimów z zeszłego miesiąca, bitcoin zdołał utrzymać wzrosty, ponieważ wzrosła aktywność w sieci.— Aktywne podmioty, czyli liczba indywidualnych uczestników w sieci każdego dnia, wzrosła o 19% do tego tygodnia, osiągając około 291 tys. aktywnych podmiotów dziennie. Ta wartość jest na równi z danymi z końca 2020 roku na początku ostatniej hossy – czytamy w raporcie.

glassnode btc bitcoin

Dane wskazują także na wzrost wielkości typowej transakcji z wykorzystaniem BTC. Glassnode zauważa, od połowy września mediana wielkości transakcji wzrosła do ponad 1,3 BTC.

— Większa wielkość typowej transakcji nie jest równoznaczna z aprecjacją cen, ale wskazuje na większe, a nawet instytucjonalne przepływy kapitału obecne w łańcuchu – wskazano w raporcie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

W raporcie ujawniono, że wolumen transferu (USD) jako procent zrealizowanego pułapu przekroczył próg 3%, co jest kolejnym historycznie byczym sygnałem, sugerującym wzrost popytu na rozliczanie wartości w łańcuchu.

glassnode btc bitcoin lth

invest

Widać także wytrwałość w mentalności HODLerów. Glassnode wskazuje bowiem na spójną akumulację  Long-Term Hodlers (LTH), gdzie liczba monet wycofanych z obiegu jest znacznie większa niż nowo emitowanych.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here