Naga Markets

Wieloryby ethereum kupują tokeny DeFi. Największy portfel wydał 17 mln dol. na zakup SUSHIWitryna internetowa monitorująca zachowanie wielorybów na rynku kryptowalut (posiadaczy dużych ilości cyfrowych aktywów), że adres gromadzące największe ilości ethereum (ETH) aktywnie akumulują również trzy inne aktywa związane z branżą zdecentralizowanych finansów (DeFi) w momencie wkraczania w nowy rok. Wśród nich znalazły się tokeny SUSHI, AAVE oraz UNI.

Ethereum whales skupują tokeny zdecentralizowanych finansów (DeFi)

Dane z WhaleStats pokazują, że 100 wielorybów ethereum z najbardziej zasobnymi portfelami skupuje SUSHI, token zarządzania zdecentralizowanej giełdy (DEX) SushiSwap. Platforma pokazuje, że w ciągu ostatniego tygodnia, inwestorzy kryptowalutowi o głębokich kieszeniach kupili średnio 3499 SUSHI o wartości 32 868 dol., co daje czwarte miejsce na liście najpopularniejszych monet kupowanych przez wieloryby ETH.Drugi najbogatszy wieloryb ETH, z całkowitymi aktywami kryptowalutowymi o wartości 3,5 miliarda dolarów, kupił 1,83 miliona SUSHI o wartości 17,56 miliona dolarów w trzech oddzielnych transakcjach.

Wieloryby angażują się również w rodzimy token protokołu pożyczkowego Aave, kupując średnio 78 AAVE o wartości 21 314 dol. w tym samym okresie, co plasuje kryptowalutę na siódmym miejscu.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem

Wieloryby ethereum zwiększają również swoje udziały w Uniswap (UNI). WhaleStats pokazuje, że duzi inwestorzy kryptowalutowi zakupili średnio 678 tokenów UNI o wartości 11 972 dol. w ciągu ostatnich siedmiu dni, zajmując 10. miejsce.

Wiodąca platforma inteligentnych kontraktów pozostaje najchętniej kupowanym altcoinem wśród najbogatszych wielorybówe ethereum ze średnią kwotą zakupu 1,84 miliona dolarów ETH w tym samym okresie. Na drugim i trzecim miejscu znajdują się stablecoiny Tether (USDT) i USD Coin (USDC).

AVA Trade

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Na piątym miejscu uplasowało się rozwiązanie do skalowania w ramach sieci Ethereum – polygon (MATIC), a tuż za nim ekosystem gier opartych na blockchainie – sandbox (SAND). Stablecoin gemini Ddllar (GUSD) zajmuje ósmą pozycję, podczas gdy zdecentralizowana sieć chainlink (LINK) plasuje się na pozycji dziewiątej.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: develia giełda | dom development akcje rekomendacje | pgnig notowania | pgnig akcje | notowania kryptowalut | pekao giełda | akcje lpp |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułTauron w górę o blisko 2,5%. Ugoda o wartości 92,77 mln euro z Abener Energia
Następny artykułMZ: Dzienna liczba szczepień przeciw COVID-19: 12 958, nowych zakażeń: 6 422
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here