Naga MarketsWieloryby akumulują Ethereum. 10 największych posiada teraz ponad 48 mld USD w ETHDane z firmy Santiment zajmującej się analizą blockchain ukazują, że wieloryby z całego świata akumulują ethereum (ETH). Największe portfele ethereum nienależące do giełd kryptowalut nabyły w tym tygodniu 21,3 mln ETH bijąc w ten sposób 5-letni rekord.

Wieloryby „pakują się” w ethereum  

Według firmy Santiment zajmującej się analizą blockchain, największe wieloryby Ethereum na całym świecie gromadzą ETH.Santiment twierdzi, że największe portfele Ethereum, które nie są własnością giełd kryptograficznych, posiadają w tym tygodniu łącznie 21,3 miliona ETH, bijąc 5-letni rekord.

Tymczasem, 10 największych wielorybów „giełdowych” posiada tylko 4,66 mln ETH, o wartości około 10,7 miliarda USD, co stanowi najniższą łączną wartość od uruchomienia ethereum w 2015 roku.

Firma Santiment jest zdania, że bycza akcja cenowa podniosła nastroje społeczności ETH w mediach społecznościowych.

invest

— Co nagły skok w środku lata powyżej 2400 USD sprawił bykom ETH na Twitterze? Według naszych danych, wydaje się, że byki wychodzą z ukrycia. Ethereum pokazuje teraz swój najbardziej pozytywny sentyment od połowy maja – czytam w poście na Twitterze.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Notowania ETH/USD z oporem przy 2400 USD

Cena ethereum rośnie od ponad tygodnia, kiedy to znalazła wsparcie w strefie przy 1750 USD. Maksima na ETH/USD wypadają w tym tygodniu ponad poziomem 2400 USD, który stanowi obecnie kluczowy opór.

Po ewentualnym wybiciu w górę ponad wspomniany opór oraz 100-dniową średnią, kurs ETH może zmierzać do obszaru przy 2900 – 3000 USD. Utrzymanie notowań na koniec sesji pod 2400 USD będzie oznaczało kontynuację ruchu bocznego z wyeksponowanym wsparciem przy 1750 USD. 

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here