Naga MarketsWieloryb shiba inu (SHIB) zamienił 8 tys. na 5,7 mld dol. Zaczyna przenosić środkiPortfel shiba inu (SHIB), który zamienił 8 tysięcy w 5,7 miliarda dolarów jest znowu aktywny, według danych Etherscan.  Po raz pierwszy od kwietnia, wieloryb zaczął przenosić swoje środki, wywołując obawy o pojawienie się nadmiernej presji sprzedażowej.

Shiba inu (SHIB) należący do wieloryba zmienia portfele

Miliarder SHIB przeniósł do tej pory około 10 bilionów tokenów SHIB, które są warte około 2,7 miliarda dolarów. Te trafiły na cztery puste i wcześniej niewykorzystywane adresy. Portfel, o którym mowa, kontroluje około 13% całkowitej podaży kryptowaluty-mema.Inwestor zaczął kupować tokeny SHIB w kwietniu 2020 roku i zdołał przekształcić je w wielomiliardową fortunę w ciągu zaledwie 19 miesięcy.

Wieloryb shiba inu (SHIB) zamienił 8 tys. na 5,7 mld dol. Zaczyna przenosić środki
Etherscan.io

Token SHIB gwałtownie wzrósł o 825% w październiku, przykuwając uwagę społeczności inwestycyjnej. W zeszłym tygodniu udało mu się prześcignąć głównego rywala – dogecoina (DOGE) – pod względem kapitalizacji rynkowej i osiągnąć nowy rekordowy poziom 0,00008616 dol. w dniu 28 października.

Niektórzy spekulowali, że adres portfela wieloryba był nieaktywny (ktoś utracił do niego dane dostępowe), dlatego też tokeny pozostawały nietknięte pomimo ogromnych zysków. Ostatnie transfery pokazują jednak, że posiadacz wykazał się po prostu sporą cierpliwością.

Cena SHIB spadła o 11% po tym, jak adres wieloryba stał się ponownie aktywny.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: famur giełda | orange kurs akcji | biomed akcje wykres | gpw celon | develia giełda | kantorowy kurs liry tureckiej | ropa forum |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułShiba inu (SHIB) jednak poza giełdą Kraken? „Czeka nas jeszcze więcej pracy”
Następny artykułKoszmarna pomyłka na rynku NFT. CryptoPunk sprzedany za 20 tys. zamiast za ponad mln dol.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here