Naga MarketsAnonimowy “wieloryb” przesłał 629 tysięcy Ethereum wartych obecnie ponad 1,32 miliarda dolarów do Compound, protokołu DeFi, umożliwiającego inwestorom zarabianie na kryptowalutowych oszczędnościach. Transfer ten wykonany został 3 kwietnia, tuż po tym, jak cena ETH przekroczyła 2 tysiące dolarów.

Przesłał 1,32 mld USD za 43 USD

Kontrakt Compound, na który tajemniczy inwestor przesłał 629 000 ETH to zdecentralizowanego protokołu finansowego (DeFi), który pozwala inwestorom zarabiać kryptowalutowych oszczędnościach. Działa to w podobny sposób do kont oszczędnościowych w bankach, z tą różnicą, że oprocentowanie jest wielokrotnie wyższe niż w tradycyjnym sektorze finansowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto zwrócić uwagę, że transfer ETH wartych ponad 1,32 mld USD kosztował w tym przypadku zaledwie 43 USD.

Kontrakt Compound otrzymał również 298,7 ETH, czyli nieco ponad 627 000 USD, z innego nieznanego portfela dzień wcześniej, a 13 000 ETH (ponad 27 mln USD) cztery dni wcześniej. Jego aktualne saldo wynosi 2.389 ETH, czyli nieco ponad 5 miliardów dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania ropy forex | mercator | notowania lotos | wykres eur usd | wiadomości bitcoin |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułInstytucje nie chcą kupować „krwawych” bitcoinów z Chin
Następny artykułCo dalej z dolarem w kwietniu? – Świat walut Marka Rogalskiego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here