Naga MarketsWieloryb z rynku bitcoina w przeniósł aż 96 857 BTC na dwa oddzielne portfele. O sprawie napisał Whale Alert. Wiadomo, że za transferem stoi projekt Xapo. Kwota została wysłana za opłatą w wysokości około 0,0003 BTC, czyli około 3,55 USD.

  • Xapo przesłało wewnątrz sieci ok. 100 tys. BTC.
  • Zapłaciło za to ok. 4 USD.

Wieloryb z wielkim transferem środków

Według Blockchain.com, około 92 857 BTC zostało wysłanych na jeden portfel, a dokładnie 4000 na inny. Transakcja może polegać na tym, że Xapo przenosi kryptowaluty w imieniu swoich klientów lub ze względów bezpieczeństwa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według BitInfoCharts, adres, z którego wysyłano środki, był drugim co do wielkości adresem na bitcoiny, jaki do wczoraj istniał w sieci. Obecnie posiada tylko około 0,0019 BTC. Z kolei 92 857 BTC wysłano na trzeci co do wielkości adres blockchainia bitcoina.

Xapo

Xapo to depozytariusz na rynku BTC. Swoimi działaniami stara się zapewnić bezpieczeństwo aktywów swoich klientów. Raport Bloomberga wykazał niedawno, że klienci firmy muszą czekać dwa dni, aby odzyskać swoje bitcoiny. Dlaczego? Chodzi o to, że w tym czasie eksperci Xapo weryfikują ich tożsamość i ręcznie podpisują transakcje.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here