Naga MarketsWieloryb przeniósł bitcoiny (BTC) warte ponad 1,5 mld USDWieloryby w ostatnim czasie akumulują bitcoina (BTC) w bardzo dużych ilościach. Jeden z takich wielorybów postanowił przenieść kryptowaluty warte 1,5 mld USD z pojedynczego portfela w dniu 4 października.

Wieloryby nie wykazują oznak wyprzedaży BTC

Blockchain.com potwierdził transakcję z 4 października, w której przeniesiono aż 31 306 BTC wartych w tamym czasie 1 500 784 730 USD.Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut twierdzi, że wieloryby zgromadziły ostatnio największą jednodniową liczbą monet BTC od ponad dwóch lat. Wieloryby, o których mowa, również nie sprzedały swoich aktywów, co zdaniem Santiment pomogło bitcoinowi wzbić się z powrotem ponad poziom 51 000 USD.

Handlujący bitcoinami posiadający od 100 do 10 000  BTC zgromadzili 70 000 bitcoinów 10 dni temu, co jest największym dniem akumulacji dla tej grupy od lipca 2019 r. Nic więc dziwnego, że ceny stopniowo powróciły ponad poziom 51 000 USD, ponieważ wieloryby nie wykazują jeszcze jakichkolwiek oznak wyprzedaży – wskazuje Santiment.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin pokonuje kluczowy opór

Notowania bitcoina w relacji do dolara wzrosły wczoraj o 7,47 proc. Był to jednocześnie największy 1-dniowy wzrost w tym tygodniu. Jak widać na wykresie dziennym BTC/USD poniżej, bykom udało się przełamać strefę oporu w obrębie poziomu 53 000 USD.

cena bitcoin btc usd 07 10

Kolejny opór widnieje w okolicach 59 000 USD. Kluczowy obszar do pokonania stanowi natomiast strefa w okolicach 64 000 USD, która skupia historyczne maksima. 

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here