Naga MarketsJuż 5 czerwca br. rozpocznie się pierwszy w historii pojedynek traderski TJS Combo. Podobnie jak organizowane przez Trading Jam Session piątkowe pojedynki TJS Fight tak i tym razem zawodnicy staną do rywalizacji by osiągnąć jak największą stopę zwrotu z inwestycji. Różnica polegać będzie jadnak na tym, że cały turniej trwać będzie aż 10 sesji a nie jak to było do tej pory, jedną.


Początek zmagań już 5 czerwca

Turniej startuje w poniedziałek 5 czerwca, a wielki finał, z którego prowadzony będzie live stream odbędzie się w siedzibie Trading Jam Session w Warszawie, w piątek 16 czerwca br.

Przebieg turnieju

Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

I etap / 9 sesji / od 05.06.2017 do 15.06.2017 (do godz. 16:00) – dotyczy wszystkich uczestników
II etap / sesja finałowa live / 16.06.2017 (między 8:00 a 22:00) – dotyczy dwóch uczestników, którzy osiągną najwyższa stopę zwrotu podczas trwania etapu I.

Ponieważ ideą konkursu jest m.in. promowanie zasad odpowiedniego zarządzania kapitałem, w przypadku wystapienia na rachunku brokerskim Uczestnika drawdownu poniżej 75% wartości depozytu, Uczestnik zostanie wykluczony z dalszej rywalizacji.

Warunki udziału:

Depozyt 4 tys. zł
Rachunek u brokera wspierającego wskazanego przez Organizatora
Konto podpięte do myfxbooka
Maksymalny drawdown do 75% wartości depozytu
Osobisty udział w finałowej sesji live w Warszawie 16.06.2017r.

Pełny zapis regulaminu dostępny jest pod linkiem.

Nagroda:

4000 zł dla zwycięzcy* sesji finałowej – nagroda fundowana przez brokerów wspierających konkurs BOSSA, Intertrader, TMS, XM, XTB

10 najlepszych wyników zalicza się do punktacji TJS CUP

* Zwycięzca zawodów jest ten uczestnik, który o godzinie 22:00 w Etapie II zawodów osiągnie wyższą stopę zwrotu na rachunku brokerskim, nie mniejszą niż 5%.

Biorę udział w turniejuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Czerwona sesja w ograniczonym handlu
Następny artykułO wykresach ani słowa… EUR/GBP, GBP/JPY, Złoto
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here