Naga Marketsspółki fangSpółka Apple powinna zanotować solidny wynik za zeszły rok, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 20 stycznia 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na sytuację amerykańskich gigantów (FAANG) tj. Google, Apple, Netflix, Facebook czy Amazon. Inwestorzy z niecierpliwością oczekują na publikację wyników finansowych. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Hossa w USA niezagrożona? Solidna kondycja amerykańskich gigantów

Przełom stycznia i lutego to czas ogłaszania wyników finansowych przez największe amerykańskie spółki. Jak w tym roku wypadną Google (Alphabet), Apple, Netflix, Walt Disney, Tesla i Amazon?

Google to od zawsze spółka, która wzbudza spore emocje. Pierwszy raport za kadencji nowego prezesa. Inwestorzy nie mają żadnych obaw co do przyszłości spółki. Akcje są na historycznych maksimach i jesteśmy blisko do przekroczenia magicznej bariery biliona dolarów – oznajmił Maciej Leściorz.

Z kolei spółka Apple powinna także zanotować dobry wynik za zeszły rok. Trzy dni temu mieliśmy nowy szczyt, więc wygląda na to, że jest nadal bardzo dobrze. Firma pokazuje, że jest mistrzem w kreowaniu nowego rynku potrzeb inwestorów. Najnowsza grupa produktów tj. bezprzewodowe słuchawki to 35 mln sprzedanych egzemplarzy w 2018 r., a w 2019 r. było to aż 60 mln – dodał Łukasz Wardyn.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here