Naga MarketsRCEPSzczyt krajów azjatyckich w Bangkoku jest zdaniem gospodarzy olbrzymim sukcesem w budowie nowego paktu Azji Południowo-Wschodniej (RCEP), pomimo pewnych obiekcji ze strony Indii. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Udział Indii pozwoliłby zrównoważyć siłę Chin w RCEP

Porozumienie zrzeszające 16 krajów z połową ludności świata ma zostać podpisane w 2020 roku. Część chińskich i indyjskich urzędników poddaje w wątpliwość pełne przystąpienie Indii (2. Na świecie kraj pod względem ludności) do paktu, ale jego podpisanie i tak byłoby zupełnie nowym rozdziałem w erze globalizacji i siły gospodarczej zjednoczonych regionów geograficznych. Udział Indii pozwoliłby zrównoważyć siłę Chin w RCEP – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here