Naga MarketsDzisiaj w świecie zerowych stóp procentowych i oprocentowania lokat bankowych oraz drukowania pieniędzy przez banki centralne na niespotykaną w historii skalę, inwestowanie środków na rynkach finansowych staje się koniecznością. I nie mamy tu na myśli wyłącznie pomnażania majątku, ale również skuteczną ochronę przed utratą wartości pieniądza czy konieczność oszczędzania na emeryturę.

Misja edukacyjna SII

Na rynek trafia obecnie mnóstwo nowych inwestorów, nierzadko bez żadnej wiedzy o inwestowaniu, a do tego bez doświadczenia rynkowego. Wielu z nich będzie się uczyć na własnych błędach.

Misją, która towarzyszy SII jako organizacji pożytku publicznego od 20 lat jest propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków. Stąd idea nowego wymiaru członkostwa, dzięki której każdy, niezależnie od statusu finansowego i stopnia zaawansowania może dołączyć do SII na wyjątkowych warunkach (tylko do 15 czerwca br.).

Wielka urodzinowa promocja

Wsparcie jakie SII oferuje inwestorom jest wszechstronne: począwszy od edukacji po analizy, ochronę praw i zniżki. Największymi korzyściami z członkostwa są największa baza wiedzy o inwestowaniu w Polsce (ponad 200h wideo kursów oraz setki artykułów i porad), nawet 50% tańsze prowizje maklerskie, cotygodniowe webinary analityczne i edukacyjne z ekspertami oraz konsultacje prawne i merytoryczne.

Dołącz do SII w trakcie urodzinowej promocji do 15.06 można zaoszczędzić nawet 300 zł i otrzymać bonusy o wartości 200 zł, m.in. bestsellerową książkę w wersji e-book “Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych” G.Zalewskiego i T.Zaleśkiewicza.

Więcej informacji na zostaninwestorem.sii.org.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here