Naga MarketsDalsza seria “Facebookowych analiz technicznych” trwa w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek?

Najciekawsze setupy minionego tygodnia:

  • Natgas generuje podejście blisko poziomu 2 USD
  • Złoto z presją osiągnięcia rekordowych szczytów
  • Indeksy odrabiają straty w minionym tygodniu

Surowce i metale najciekawszymi walorami

Podczas ostatniego tygodnia analizy Maksymiliana obejmowały przede wszystkim rynek surowcowy – metali szlachetnych oraz indeksów. Jednak to właśnie surowce wydawały się dawać najwięcej sygnałów. W tym natgas, który wygenerował ponad 20 procentowe wzrosty, oraz złoto i srebro pnące się coraz to wyżej.

wykres typów tygodnia - conotoxia
Typy tygodnia – conotoxia

W przypadku złota – sukcesywne wzrosty powodują, że metal szlachetny znajduje się coraz to bliżej rekordowych szczytów – które z dużą dozą prawdopodobieństwa rynek powinien osiągnąć podczas kolejnych sesji. Z koeli Natgas z dołków poniżej 1,60 wygenerował podejście przekraczające 1,97 USD. Szybkie podejście oraz oznaczone poziomy mogły wygenerować dużo sygnałów do zajmowania pozycji.

Conotoxia
PRESTIŻ POLSKIEJ GRUPY.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.

Autor również poleca:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here