Naga MarketsDla zwolenników i sympatyków price action mam propozycję na spędzenie  poniedziałkowego wieczoru. Nieco nawiązując do dawnych „Wieczorów z Wieczorkiem…” zapraszam na „Wieczór z Price Action”.  


Czas: Poniedziałek, 24 lipca, godz. 20.00.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warunki  uczestnictwa i uwagi organizacyjne:

  1. Względy organizacyjne wymuszają przeprowadzenie rejestracji. Jeżeli jesteś zainteresowany, link do rejestracji znajdziesz tutaj. Nasz webinarowy pokój posiada 50 miejsc, 25 miejsc (na godz. 14.45) jest wolnych. Po ewentualnym wyczerpaniu liczby miejsc, zapisy zamkniemy, by zagwarantować każdej zarejestrowanej osobie  uczestnictwo w webinarze.
  1. Webinar jest otwarty co należy rozumieć, że uczestnik nie ponosi kosztów finansowych, natomiast musi się liczyć, że spotkanie zajmie pewną ilość czasu – od 1,5 do 2 godzin.
  1. Przygotowanie i przeprowadzenie webinaru to fascynująca, lecz ciężka praca, która z konieczności pochłania część mojego czasu (=życia). Nie mogę zagwarantować, że „Wieczory z Price Action” zawsze będą w 100% otwarte. Nie dotyczy to jednak spotkania 24-tego lipca i kilku kolejnych.
  1. Każdy „Wieczór z Price Action” będzie spotkaniem konkretnych osób w konkretnym, niepowtarzalnym czasie. Zapis webinaru nie będzie udostępniany. Nie dotyczy to materiałów szkoleniowych, które będę wykorzystywał w celu dalszego rozwoju metodologii price action.

Plan działania: 

  1. Rozpoczniemy od  analizy surowców (ropy, złota) oraz  par głównych. Mogę  analizować dowolny rynek na życzenie uczestników (w miarę możliwości czasowych i dostępności rynku na platformie). Przeprowadzę jedną analizę od czystego wykresu do typologii price action, wyjaśniając punkt po punkcie kolejne elementy analizy wraz z planem zagrań i antycypacji.
  1. Rozpoczniemy lekturę książki Marka Douglasa „W transie inwestowania”.  Nie oznacza to, że opuszczam Niala Fullera! Kontynuuję refleksję o myśli australijskiego tradera w nowej serii „Dalej czytam Niala”. Kolejne odcinki niebawem!

Proponuję lekturę książki Douglasa, bo uważam, że to bardzo wartościowa pozycja z psychologii tradingu. Chcę pomóc w odczytaniu głównych idei autora, zaproponować dyskusję, a przede wszystkim wykorzystanie wiedzy Marka Douglasa do poprawy jakości naszego tradingu. Poczytajmy więc wspólnie „W transie inwestowania”!

  1. Bez ćwiczeń „Wieczór z price action” byłby niepełny. Po 5-minutowej przerwie na kawę czy herbatę,  zaproszę do ćwiczeń z analizy i tradingu.

Przebieg ćwiczeń będę moderował, co należy rozumieć, iż czasem pomogę zadając pytania wynikające z metody, a czasem będę celowo wprowadzał w błąd. Każdy trader musi wziąć 100% odpowiedzialność za swój sposób myślenia oraz każdą decyzję na rynku i tak też ma być podczas ćwiczeń z analizy i tradingu price action.

AKTUALIZACJA

By uniknąć przykrych sytuacji informuję, że liczba rejestracji wypełniła nasz limit w clickmeeting i proszę się już nie rejestrować.

Niektórzy brokerzy stosują taki „myk”,  dopuszczając rejestrację znacznie większej grupy osób, przy ograniczonych możliwościach technicznych. Potem człowiek chce się zalogować i nie może, albo jak mu się zawiesi połączenie, ma zablokowany powrót do pokoju webinarowego. Nie chcę nikogo narażać na takie doświadczenia.

Osobom zainteresowanym taką formą pracy nad rozwojem umiejętności tradingowych polecam się na przyszłość.

W sobotę na naszym portalu oraz na comparic.pl  udostępnię „czyste” wykresy do poniedziałkowych ćwiczeń, by każdy zainteresowany miał czas odpowiednio się przygotować.

A więc, pozostaje mi już tylko jeszcze raz zaprosić na „Wieczór z Price Action…”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here