Naga Markets

Wideokomentarz GPW: Podsumowanie programu „Go4 Poland – wybierz Polskę”Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem intensywnych działań promujących edukację finansową. Fundacja GPW zakończyła niedawno siódmą już edycję programu „Go4Poland – wybierz Polskę” oraz trzecią edycję Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland, w której uczestniczyło 25 studentów z 19 uczelni zagranicznych.

Fundacja GPW podsumowuje “Go4Poland”

– Celem Letniej Szkoły Giełdowej jest przybliżenie polskiego rynku pracy, ale także umożliwienie studentom kontaktu z topowymi polskimi managerami, firmami, spółkami, z naszymi partnerami, którzy licznie nam pomagają w organizacji Programu. W trakcie Szkoły odbywają się warsztaty, spotkania, rozwiązywane są case studies – podkreśla Piotr Krygiel, prezes Zarządu Fundacji GPW.

W przyszły poniedziałek, 3 października, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Fundacja GPW, wspólnie z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego i KDPW CCP zorganizują pierwszą, polską edycję „Ring The Bell for Financial Literacy”. Wydarzenie to zainauguruje tegoroczną edycję Światowego Tygodnia Inwestora – World Investor Week. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w Sali Notowań GPW mowa będzie m.in. o ofercie edukacyjnej i inwestycyjnej polskiego rynku kapitałowego.  Chętnych zapraszamy do śledzenia transmisji na kanale YouTube Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Wideokomentarze GPW” zamieszczane są na oficjalnym koncie Giełdy na portalu YouTube GPW.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułJak blokada środków z KPO wpływa na kurs złotego?
Następny artykułKurs euro (EUR/PLN): wysoka inflacja może sprawić, że EUR podrożeje
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here