Naga Markets

Wideokomentarz GPW: Koncert muzyki filmowej „All Time Highs”Ponad 15 tys. zł – to kwota, którą udało się zebrać podczas uroczystego koncertu muzyki filmowej „All Time Highs”, jaki odbył się w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Przed blisko 1,5 tysięczną publicznością wystąpili artyści, twórcy wydanej w ubiegłym roku z okazji jubileuszu 30-lecia GPW płyty „All Time Highs”.

GPW oraz Fundacja GPW organizatorami koncertu muzyki filmowej

– Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Krzesimira Dębskiego, który obchodzi 50-lecie swojej pracy artystycznej zabrała nas w podróż ścieżkami kinematografii, w której motywy giełdy i finansów stanowią ciekawy element filmów. Koncert to nie jedynie uczta muzyczna, ale także bardzo ważne wydarzenie charytatywne. GPW i pracownicy całej Grupy Kapitałowej GPW od lat wspierają dzieci z domów dziecka we Franciszkowie oraz gminie Gostynin (…) – powiedziała Monika Gorgoń, Członek Zarządu GPW w cotygodniowym „Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym  na oficjalnym kanale Giełdy w mediach społecznościowych.

Współorganizatorami charytatywnego koncertu były Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) i Fundacja GPW.

– Koncert w Katowicach był wyjątkowym wydarzeniem z kilku względów. Dołączyły do nas dzieci z domów dziecka, z którymi współpracujemy. Wyjątkowi byli również artyści, repertuar, a także cel koncertu. Cieszymy się z licznej publiczności, dzięki której udało się zebrać ponad 15 tys. złotych podczas zorganizowanej zbiórki w trakcie koncertu (…) – dodał Piotr Krygiel, Prezes Zarządu Fundacji GPW.

„Wideokomentarze GPW” zamieszczane są na oficjalnym koncie Giełdy na portalu YouTube GPW.

Autor poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułAilleron wyceniony na 17,5 zł za akcję. Analitycy Noble Securities z pozytywną rekomendacją dla spółki
Następny artykułNa świecie brakuje ropy naftowej. Niedobór surowca, mimo recesji? (Rynkowe Tankowanie #71)
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here