Naga MarketsW najbliższy wtorek 14-ego sierpnia o 18:30 w Google Campusie w Warszawie, odbędzie się ósme już spotkanie z serii Wicked Crypto Meetup. Organizatorzy twierdzą, że ta edycja będzie szczególnie wyjątkowa. Gośćmi będą przedstawiciele Cardano i Luno.


Na eventach Wicked Crypto Meetup zawsze przemawiają starannie wyselekcjonowani prelegenci, tym razem jednak WCM ma szczególny zaszczyt gościć wyjątkowego mówcę – dyrektora ds. Inżynierii w IOHK – firmie stojącej za publicznym blockchainem Cardano. Duncan Coutts wraz z kilkoma członkami Cardano Foundation, którzy pojawią się na evencie, omówią nie tylko techniczne aspekty blockchaina Cardano, ale również opowiedzą o dotychczasowych sukcesach oraz planach na dalszy rozwój platformy.

Drugim powodem, dla którego ósma edycja Wicked Crypto jest traktowana jako specjalna, to fakt, że będzie to pierwszy event w serii zorganizowany we współpracy z Luno – portfelem i giełdą kryptowalutową, która operuje w 40-stu krajach w Europie, Azji i Afryce, i posiada prawie 2 miliony użytkowników. Luno jest firmą, która nie tylko oferuje usługi w zakresie walut cyfrowych, ale przede wszystkim firmą, która stawia na zrozumienie i analizę rynku oraz edukację społeczeństwa. Podczas spotkania Magdalena Gołębiewska, Country Manager Luno w Europie Wschodniej, przedstawi rezultaty przeprowadzonej przez Luno analizy rynku kryptowalut w Polsce oraz opracowany na tej podstawie profil typowego właściciela kryptowalut. W drugiej części swojej przemowy zaprezentuje wyniki eksperymentu społecznego „TYDZIEŃ NA BITCOIN”, który został przeprowadzony przez Luno w różnych krajach dla porównania. Wyniki eksperymentu będą prezentowane podczas Wicked Crypto Meetup po raz pierwszy, zatem jest to niesamowita okazja, aby dowiedzieć się jak na prawdę wygląda obecnie sytuacja Bitcoina jako środka płatniczego.

Event jest darmowy ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIU

PRELEGENCI:

Duncan Coutts – dyrektor ds. Inżynierii w IOHK
Ma ponad 15-letnie doświadczenie programistyczne w Haskell i jest znanym członkiem społeczności Haskell. Posiada tytuł pierwszej klasy w zakresie obliczeń i dyplom w dziedzinie informatyki  z Uniwersytetu Oksfordzkiego. Publikował artykuły na międzynarodowych konferencjach, w tym ICFP. Jego badania koncentrują się na generowaniu kodu o wysokiej wydajności z idiomatycznego kodu Haskella wysokiego poziomu. Ma 5-letnie doświadczenie w nauczaniu informatyki, w tym cztery lata nauki Haskella dla dojrzałych studentów na poziomie magisterskim.

Magdalena Gołębiewska – Country Manager Luno w Europie Wschodniej 
Magdalena przez ostatnią dekadę pracowała w branży Fintech – budując, rozwijając i promując rozwiązania finansowe, takie jak e-płatności (PayU), internetowe wymiany walut CurrencyOne, e-pożyczki (raty, pożyczki – Kreditech) i międzynarodowe przekazy pieniężne (TransferGo) – wszystko na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Europy Wschodniej, ale także Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy, w tym Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii.

PLAN MEETUPU:

18:00 – 18:30 Rejestracja
18:30 – 18:40 Wstęp
18:40 – 18:50 Magdalena Golebiewska – Luno – Rynek kryptowalut w Polsce. Profil typowego posiadacza kryptowalut.

18:50 – 19:00 Magdalena Gołebiewska – Luno – “TYDZIEŃ NA BITCOINIE” eksperyment społeczny – PREMIERA!!
19:00 – 19:10 Tom Kelly and Jon Moss – Priorytety Cardano
19:10 – 19:20 Przerwa
19:20 – 20:00 Duncan Coutts – Kompleksowa prezentacja Cardano
20:00 – 20:20 Q&A
20:20 Networking z pizzą i piwem

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się w grupie Wicked Crypto Meetup na stronie meetup.com. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona.

LIVE STREAMING

Live streaming będzie dostępny przez stronę Wicked Crypto Meetup na Facebooku.
https://www.facebook.com/WickedCryptoMeetup/

INFO

Data spotkania: 14 sierpnia (wtorek) 2018 roku, godz. 18:30-22:00
Miejsce spotkania: Google Campus Warsaw, Ząbkowska 27/31, 00-001 WarszawaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here