Naga Markets


Wicked Crypto Meetup szykuje 9-ty event, który jest zaplanowany na 2ego listopada 2018. Tematem spotkania jest „Consensus Mechanisms, Scalability and Security”. Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Fiat Based Token wraz z Luno i jak zwykle lineup nie zawodzi.


Wicked Crypto meetup ruszył rok temu w Warszawie i od tego czasu odbyło się już 8 wydarzeń ze starannie wyselekcjowanymi prelegentami z zagranicy. Grupa ma już prawie 1100 członków, a partnerów medialnych przybywa z eventu na event.

Tym razem podczas Wicked Crypto Meetup wystąpią przedstawiciele takich firm jak Everipedia (największa na świecie encyklopedia dostępna online oparta o blockchain EOS), IOST (platforma dla zdecentralizowanych aplikacji z Singapuru) oraz Luno (globalna giełda oraz portfel kryptowalutowy z 2mln użytkowników).

PRELEGENCI

Sam Kazemian

Sam Kazemian, współtwórca i prezes Everipedii, która zebrała $30M z Galaxy Digital’s EOS.IO Ecosystem Fund, zaprezentuje porównanie blockchainów oraz dlaczego zdecydowali się oprzeć encyklopedię właśnie o EOS, pomimo, że początkowo planowali użyć Ethereum.

Everipedia ma swoją siedzibę w Los Angeles, dlatego też po raz pierwszy w historii Wicked Crypto Meetupu prezentacja odbędzie się zdalnie.

Aaron Cunningham

Aaron Cunningham, manager ds. komunikacji IOST, przedstawi problemy związane ze skalowalnością blockchainów, jak mechanizmy konsensusu wpływają na skalowalność oraz czym jest mało znany algorytm, który zaimplementował IOST, Proof of Believability.

Magdalena Gołębiewska

Magdalena Gołębiewska, Country Manager Luno w Europie Wschodniej, rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie zabezpieczeń, z których korzystają giełdy kryptowalutowe, firmy FinTechowe, jak wyglądają procesy KYC (poznaj swojgo klienta) w takich podmiotach, w jaki sposób monitorowane są transakcje oraz jakiego typu informacje mogą zostać przekazane do FBI.

PLAN WYDARZENIA

Każda z prelekcji będzie trwała około pół godziny, prezentacje zakończą się przed 21:00. Kolejno rozpocznie się część networkingowa wraz z poczęstunkiem

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się w grupie Wicked Crypto Meetup na stronie https://www.meetup.com/pl-PL/WICKED-CRYPTO-MEETUP/events/254012288/. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona.

INFO

Data spotkania: 2 października (wtorek) 2018 roku, godz. 19:00-22:00

Miejsce spotkania: Google Campus Warsaw, Pl. Konesera 10, 03-736 Warszawatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here