Naga MarketsNajwyraźniej jest coś magicznego w liczbie milion, gdyż kolejna znana osoba prognozuje właśnie ten poziom jako „fair value” dla Bitcoina. W ostatnim wywiadzie dla Findera, wiceprezes ds. technologii blockchain i cyfrowych walut w IBM Jesse Lund powiedział, iż Bitcoin będzie wart milion dolarów.


Magiczna liczba milion dolarów za Bitcoina

Wierzę, że Bitcoin osiągnie docelowo wartość miliona dolarów i 5000 USD do końca roku. To by oznaczało, iż wartość całej sieci wzrosłaby do ponad 20 bilionów dolarów – powiedział Lund.

W swoim programie również Max Keiser w 2016 roku tuż przed główną hossą na rynku kryptowalut powiedział:

– Większość ludzi, którzy są sceptyczni nie kupując bitcoinów, zacznie kupować, gdy cena osiągnie ponad 1000 USD, a kolejni dołączą, gdy przekroczy wartość 10 000 USD itd.

Max Keiser uważa, że Bitcoin zdetronizuje amerykańskiego dolara i inne waluty fiducjarne. Co więcej, ekscentryk argumentuje również, że altcoiny także będą nadal rosły, gdy tradycyjne waluty stracą na wartości.

Z kolei Wences Casares, dyrektor generalny dostawcy usług Bitcoin Xapo, powiedział na panelu TechCrunch Disrupt 2015, że ​​milion dolarów za BTC nie jest wykluczone i szansa na to stale rośnie.

Myślę, że istnieje ponad 50 procent szans, że Bitcoin będzie wart ponad milion dolarów. Trudno oszacować, ilu ludzi kupiło BTC, ale szacuje się, że jest ich od 13 do 15 milionów. Jeśli Bitcoin odniesie sukces to zobaczymy, że setki milionów ludzi nagle kupi Bitcoina, a ostatecznie cały świat. Jednym ze sposobów w jaki mógłby pojawić się wzrost popytu jest wzrost ceny o kilka zer powiedzmy do 1 miliona dolarów – powiedział Casares.

Wcześniej, bo pod koniec listopada 2017 r.  ekscentryczny milioner John McAfee oznajmił publicznie, iż albo Bitcoin wzrośnie do miliona dolarów albo publicznie zje swoje genitalia…

Kurs Bitcoina (BTC) zaczyna tydzień od spadków

Kurs najpopularniejszej kryptowaluty rozpoczął nowy tydzień spadkami. Cena osunęła się z poziomu 3800 USD do okolic 3680 USD, gdzie znajduje się lokalne wsparcie 3647 USD. W przypadku jego przebicia, kolejnymi istotnymi poziomami są 3530 USD oraz 3323 USD. Z drugiej strony dopiero pokonanie oporu 3890 USD i 3987 USD umożliwiłoby na wyhamowanie presji sprzedających, która trwa od grudnia 2017 roku.

Wiceprezes IBM: Cel dla Bitcoina to 1 mln USDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here