Naga Marketsgoldman sachsBryan Cohen, wiceprezes Goldman Sachs został w piątek aresztowany pod zarzutami spisku dotyczącego oszustw w obrocie papierami wartościowymi oraz wykorzystywaniu poufnych informacji o zbliżających się transakcjach korporacyjnych. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


To już trzeci pracownik Goldman Sachs od maja 2018 z podobnymi zarzutami

Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 22 października, a oskarżony został zwolniony za kaucją w wysokości $250k. Zdaniem amerykańskiej Komisji Giełd i Papierów Wartościowych (SEC) na poufnych informacjach miał $2,6 mln zarobić obywatel Grecji, który jest właścicielem sieci restauracji GRK Fresh. Wg Komisji zarzuty dotyczą transakcji na spółkach Syngenta AG i Buffalo Wild Wings Inc – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChiny kontynuują zakup soi z Brazylii. Wojna handlowa ponownie eskaluje?
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 21.10.2019 CHF/JPY
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here