Naga MarketsŚwiatowa Organizacja Zdrowia (WHO) powiedziała w czwartek, że „jest trochę za wcześnie”, aby ogłosić nowy koronawirus globalnym zagrożeniem. W czasie podejmowania tej decyzji śmierć w związku z nowym wirusem poniosło już 18 osób, a ponad 650 jest zarażonych. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Koronawirus podchodzi od węży, szczurów lub borsuków

Według WHO ¾ przypadków zarażenia wirusem dotyczą osób po 40. roku życia. Wstępne badania sugerują, że wirus może pochodzić od węży, szczurów lub borsuków. Aktualny bilans 2799 osób z potwierdzoną infekcją, 80 osób nie żyje, w stanie poważnym lub krytycznym ponad 460 osób.

Potwierdzone przypadki w w Hongkongu, Makau, Tajwanie, Australii, Francji, Japonii, Kanadzie, Korei Południowej, Malezji, Nepalu, Singapurze, USA, Tajlandii, Rosji, Wietnamie, Nepalu oraz podejrzenia m.in. w Polsce i Izraelu. Wyzdrowiało 51 osób – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrump i porozumienie stulecia  
Następny artykułTygodniowy przegląd setupów od Niala Fullera, 27 – 31 stycznia 2020
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here