Naga Markets

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza do wzięcia udziału w 20. edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI), dzięki któremu powstaje profil inwestorów indywidualnych w Polsce, poznawane są ich potrzeby i preferencje przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Przekazane opinie i uwagi służą następnie instytucjom rynkowym i mediom w ich działaniach i poprawianiu oferty.

  • W poprzedniej edycji brało udział blisko 4000 respondentów. Dołącz również do tegorocznej edycji
  • Wypełnienie tegorocznej ankiety zajmie około 10-15 minut. Liczymy na Wasz aktywny udział!
  • Portal Comparic.pl jest kolejny rok z rzędu partnerem medialnym wydarzenia. Podobnie jak we wcześniejszych latach, tym razem również prosimy Was o wskazanie Comparic.pl oraz Comparic24.tv jako mediów, z których Państwo korzystają

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021Weź udział w OBI 2022 i pomóż zbudować profil polskiego inwestora indywidualnego

Ankieta jest anonimowa i skierowana wyłącznie do inwestorów indywidualnych. Wszystkie zebrane informacje będą poufne i przedstawione jedynie w zbiorczych zestawieniach statystycznych.

Wszyscy inwestorzy, którzy wypełnią ankietę, odpowiedzą na pytanie konkursowe na końcu ankiety i podadzą adres e-mail mogą wygrać nagrodę: jedną ze 100 książek o tematyce giełdowej. Dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę otrzyma możliwość przystąpienia do SII na bardzo korzystnych warunkach. Szczegóły na końcu ankiety.

Badania trwa do 31 października 2022 r., a wyniki zostaną ogłoszone podczas konferencji prasowej w grudniu i tak jak poprzednie raporty zostaną opublikowane na stronie www.sii.org.pl/obi. Poprzednie wyniki badania znajdują się tutaj.

Comparic.pl oraz Comparic24.tv wysoko w rankingach OBI. W 2022 ponownie liczymy na Państwa głosy

Kolejny rok z rzędu w gronie serwisów internetowych, na których polski inwestor najchętniej szuka informacji giełdowych znalazł się portal Comparic.pl. Zostaliśmy wyróżnieni również w kategorii stron na Facebooku oraz kanałów w serwisie YouTube.

W tym roku również liczymy na Państwa głosy i zapraszamy do wypełnienia ankiety.

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here