Naga Markets15 lutego 2018 w Golden Floor Plaza odbędzie pierwszy w Polsce certyfikowany warsztat Krypto Księgowość, wydarzenie w całości poświęcone praktycznym umiejętnościom księgowania i rozliczania kryptowalut. Szkolenie organizują firma Pure Conferences we współpracy z agencją doradztwa biznesowego Profit Plus. 

Portal Comparic.pl został patronem medialnym wydarzenia – dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 10% zniżki na zakup wejściówek!


Ubiegły rok obfitował w szereg informacji nt. rynku kryptowalut, media informowały nas nie tylko o Bitcoinie. W podobnym tempie zmieniają się przepisy, a zwłaszcza te związane z opodatkowaniem i rozliczaniem dochodu. Wiedza pozyskana z warsztatów jest zaktualizowana o obecnie obowiązujące przepisy, dzięki której dokonacie rzetelnych obliczeń. Podczas całodniowych zajęć dowiesz się jak rozliczyć przychód w obszarze kryptowalut, m.in. mining (wydobywanie / kopanie kryptowalut), trading(gra na giełdzie), składanie i sprzedaż serwerów obliczeniowych (kryptokoparek). Obliczenia będą dokonywane na praktycznych przykładach, a rozliczenia zostaną „rozłożone” na czynniki pierwsze. Mając na uwadze termin składania deklaracji podatkowych – przekażemy także informacje nt. prawidłowego rozliczania dochodów w PIT.

Warsztaty kierowane są również do osób nieposiadających doświadczenia na rynku kryptowalut. Jest  to znakomita szansa, aby uzbroić się w rzetelną wiedzę i być przygotowanym na rozliczanie dochodów z tego rynku. Zwłaszcza osoby prowadzące biura rachunkowe dzięki tym warsztatom mogą w bardzo łatwy sposób wyróżnić się na tle konkurencji.

Warsztaty adresujemy do:

  • właścicieli / pracowników biur rachunkowych
  • doradców podatkowych
  • samodzielnych księgowych
  • przedsiębiorców rozliczających się samodzielnie

Warsztaty są certyfikowane. Dla naszych absolwentów przewidujemy cykliczne webinary aktualizujące pozyskaną wiedzę.

Od teraz na hasło COMPARIC każdy otrzyma upust w wysokości 10 %. Zakup swój bilet już dziś, liczba miejsc ograniczona.

BIORĘ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pełna agenda i bilety dostępne na stronie www.kryptoksiegowosc.pl. Czy prawidłowo rozliczasz kryptowaluty ? Sprawdź już 15 lutego w Warszawie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here