Naga MarketsKoło Naukowe Inwestycji i Finansów WNE UW we współpracy z Biurem maklerskim mBank Polska oraz Fundacją GPW zaprasza wszystkich studentów na IV edycję projektu „Profesjonalne Szkolenie Inwestycyjne – Poziom 1 & Poziom 2”. Portal Comparic.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Pierwsze szkolenie odbędzie się we wtorek, 3 listopada 2020 roku.

 • Wydarzenie jest kierowane do wszystkich studentów niezależnie od uczelni
 • Cykl szkoleń będzie się składał z kolejnych spotkań, w trakcie których będzie istniała możliwość sprawdzenia swoich szans na platformie inwestycyjnej
 • 10 najlepszych inwestorów otrzyma nagrody w ramach gry inwestycyjnej kończącej się 13 grudnia

Profesjonalne Szkolenie Inwestycyjne w formie online dla studentów

Szkolenie zostało podzielone na dwa poziomy. Poziom 1 to przede wszystkim wstęp do analizy technicznej. W czasie pierwszego spotkania w praktyce opisane zostaną wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania analizy technicznej. Następną częścią będzie przedstawienie podstawowych formacji świecowych wraz z przykładami ich zastosowania. Zagadnieniem zamykającym pierwszy poziom będzie psychologia inwestowania,

Te artykuły również Cię zainteresują

Interesujesz się tematyką inwestycji, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Jesteś inwestorem, ale Twoje wyniki nie są zbyt zadowalające i chciałbyś coś zmienić w swojej strategii? Może po prostu marzysz o wolności finansowej, ale zastanawiasz się jak do tego podejść a wykres nic Ci nie podpowiada? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! – napisano na stronie wydarzenia.

BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIU

Poziom 2 stanowi kontynuację oraz rozszerzenie wiedzy zdobytej podczas pierwszej części. Po zakończeniu szkolenia wykresy nie będą już straszne; staną się ważnym narzędziem do inwestowania na przeróżnych rynkach.

Zajęcia poprowadzą eksperci rynku finansowego z Biura maklerskiego mBanku. Podzielą się oni swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zdobytym w praktyce.

W czasie trwania szkolenia odbędzie się konkurs na platformie inwestycyjnej demo Partnera Głównego Biura maklerskiego mBank. Będzie to doskonały trening oraz sprawdzian wiedzy po spotkaniach.

Co więcej, po zakończeniu okresu inwestowania na platformie demo, 10 najlepszych osób zostanie nagrodzonych. Należy spełnić wymagania przy rejestracji, rozpoczęciu i zakończeniu inwestowania we wskazanym w regulaminie czasu, oraz o przesłaniu swoich wyników w formie statementu z platformy MT4!

Uczestnikom, którzy wezmą udział przynajmniej w pięciu spotkaniach i konkursie zostaną rozdane certyfikaty. Osoby z największą stopą zwrotu uzyskaną z inwestycji będą mogły odebrać swoje nagrody w wyznaczonym przez organizatora miejscu i czasie.

Harmonogram:

POZIOM I

 • 3 listopada 2020 – Wstęp do analizy technicznej
 • 5 listopada 2020 – Formacje świecowe i technika price action
 • 10 listopada 2020 – Psychologia inwestowania

POZIOM 2

 • 12 listopada 2020 – Akcje i ETF
 • 17 listopada 2020 – Waluty
 • 19 listopada 2020 – Towary
 • 24 listopada 2020 – Budowa portfela inwestycyjnego – dywersyfikacja, zarządzanie pozycją

GRA INWESTYCYJNA

 • 27 listopada – 13 grudnia 2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here