Naga MarketsStowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza do wzięcia udziału w 18. edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI). Weź udział w badaniu, wypełnij formularz, a dzięki temu możesz wygrać atrakcyjne nagrody, jak również przystąpić do SII na preferencyjnych warunkach.

  • Jak co roku, inwestorzy zostaną zapytani o to jak i kiedy inwestują, skąd czerpią informacje i jak dużym portfelem dysponują
  • Zeszłoroczne wyniki można znaleźć w tym miejscu. Przeciętny polski inwestor ma 42 lata i 50 tys. zł
  • Na uczestników sondażu czekają nagrody rzeczowe, a portal Comparic.pl został patronem medialnym wydarzenia.

Wypełnij ankietę, weź udział w OBI i wygraj nagrody rzeczowe

OBI jest największym badaniem w Polsce, którego celem jest stworzenie profilu inwestora indywidualnego, a także poznanie mechanizmów jego działania. Otrzymane wyniki pozwolą nie tylko na poznanie danych demograficznych, do których należą wiek, miejsce zamieszkania czy płeć, ale przede wszystkim jego preferencji oraz opinii na temat rynku.

Informacje te są kluczowe nie tylko z perspektywy samego Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, ale każdej instytucji, której działalność powiązana jest z rynkiem kapitałowym.

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Ankieta jest anonimowa i skierowana do inwestorów indywidualnych. Wszyscy inwestorzy, którzy wypełnią ankietę, odpowiedzą na pytanie konkursowe na końcu ankiety i podadzą adres e-mail mogą wygrać nagrody.

  • iPad – 2 szt.
  • książki o tematyce giełdowej – 50 szt.

Dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę otrzyma możliwość przystąpienia do SII na bardzo korzystnych warunkach. Szczegóły na końcu ankiety.

Wypełnij OBI i wesprzyj portal Comparic.pl

Zgodnie z zeszłorocznymi wynikami OBI, portal Comparic.pl znalazł się w gronie portali, na których inwestorzy detaliczni w Polsce najczęściej sprawdzają informacje giełdowe i rynkowe. Mamy nadzieję, że w tym roku osiągniemy jeszcze lepszy wynik, w związku z czym zwracamy się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety i umieszczenie w niej stosownej adnotacji dotyczącej Comparic.pl. W 2019 zostaliśmy wskazani jako pierwszy wybór źródła nowinek giełdowych przez 14,4% respondentów, Comparic24.tv śledziło natomiast niemal 10% odpowiadających na ankietę.

– Comparic.pl jak i Fundacja Invest Cuffs robią bardzo wiele, aby rozwijać polski rynek kapitałowy. Widoczne jest to między innymi w kolejnych edycjach konferencji Invest Cuffs, gromadzącej coraz więcej sympatyków tradingu oraz inwestowania oraz poprzez rozwój telewizji internetowej Comparic24.tv. Liczę, że zostanie to odzwierciedlone również w OBI 2020 – komentuje Marcin Wenus, właściciel Grupy Medialnej Comparic.

Zapoznaj się z pełnymi wynikami OBI 2019 poniżej:

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here