Naga MarketsDigital lending & fintech to globalny fenomen i jednocześnie przyszłość consumer finance. O tym jak będzie wyglądał krajobraz sektora digital lending w Polsce będziemy rozmawiać w trakcie Kongresu Lendtech 2021, który odbędzie się już 23 września w Warszawie.

Kongres Lendtech 2021 odbędzie się już 23 września w Warszawie w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. To nowoczesna przestrzeń, która spełnia najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa.To już druga edycja Kongresu Lendtech. W zeszłym roku w wydarzeniu udział wzięło ponad 150 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać 15 prezentacji, dwóch debat
oraz wziąć udział w 4 stolikach eksperckich. Wydarzenie było pełnym merytorycznym
i frekwencyjnym sukcesem. W tym roku program Kongresu Lendtech będzie jeszcze lepszy.

Merytoryczny i aktualny program Kongresu Lendtech

Uczestnicy mogą liczyć na dwie debaty z liderami rynku pożyczkowego oraz dostawcami usług. Nie zabraknie prezentacji o najważniejszych trendach w sektorze lendtech, czyli rozwoju Buy Now, Pay Later, czy też prezentacji ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, wymiany danych, AI, regulacji prawnych i wpływu otoczenia ekonomicznego na rynek kredytowy w Polsce. Prócz tego na scenie głównej wystąpią przedstawiciele 3 startupów, którzy zaprezentują swoje biznesy szerokiemu gronu odbiorców. Program został stworzony z myślą o podmiotach, które zapewniają finansowanie dla konsumentów i przedsiębiorców w prosty, bezpieczny i innowacyjny sposób.

W trakcie Kongresu Lendtech zostanie zaprezentowana unikatowa publikacja – Polska Mapa Lendtech, na której zaprezentowani zostaną uczestnicy ekosystemu digital lending & fintech w Polsce. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń – lista zostanie zamknięta 10 września 2021 roku.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, by program Kongresu odpowiadał możliwie na najbardziej aktualne tematy. Digital lending to globalny fenomen, który wkroczył w kolejną dekadę XXI wieku. Przed branżą okres pełen wyzwań związanych
z transformacją cyfrową, nowymi oczekiwaniami konsumentów – zwłaszcza tych
z Pokolenia Z i Y, a także konieczność adaptacji do nowych technologii i warunków regulacyjnych. Lendtech to biznes z potencjałem o czym mogą świadczyć rekordowe inwestycje w innowacyjne spółki digital lending. Spotkajmy się na Lendtech
 – komentuje Łukasz Piechowiak, prezes zarządu Fundacji Lendtech, współorganizatora Kongresu Lendtech 2021.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

Kongres Lendtech to topowe wydarzenie dla branży digital lending w Polsce. Nie zwlekaj i ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś. Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie Kongresu Lendtech.

O Fundacji Lendtech

Fundacja Lendtech wspiera i reprezentuje podmioty z obszaru digital lending, fintech i BNPL. Misją Fundacji jest przeciwdziałanie wykluczeniu finansowemu poprzez działania na rzecz rozwoju,  w tym działalności edukacyjnej, promocji dobrych praktyk i tworzenia przyjaznych warunków legislacyjnych dla podmiotów fintech. Fundacja Lendtech jest organizatorem Kongresu Lendtech – konferencji dla innowacyjnych kredytodawców oraz E-Commerce Fintech Connect – konferencji łączącej fintech i e-commerce.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here