Naga MarketsRusza nowy cykl edukacyjny z ekspertami rynków finansowych XTB Investing Masters.  Jako pierwszy swoje kompleksowe podejście do inwestowania przedstawi Trader21 – inwestor indywidualny oraz założyciel bloga independenttrader.pl. XTB zaprasza na kurs online, który składa się z 4 części, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu inwestowania!


Kim jest Trader 21?

Trader 21 – właściciel portalu Independent Trader. Stworzył go ponad 6 lat temu, w celu usystematyzowania swojej praktycznej j wiedzy dotyczącej inwestowania. W tym czasie napisał już ponad 1000 artykułów. Portal był dwukrotnie uznawany za najlepszy portal ekonomiczny w kraju.

Co doprowadziło go do miejsca, w którym jest obecnie?

Zaczęło się od decyzji – sprzedać wszystkie swoje firmy i zamieszkać w ciepłym kraju. Zaczął od Azji południowo-wschodniej, jednak kultura azjatycka nie do końca mu odpowiadała. Po krótkim okresie spędzonym na Kostaryce zdecydował się zamieszkać na Majorce, która również cieszy się ciepłym klimatem, a jest zdecydowanie bliżej Polski.

Dlaczego sprzedał firmę?

Natłok obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu, ograniczenia z tym związane i harówka okazały się nie być spełnieniem jego marzeń. Aby rozsądnie zarządzać majątkiem, który zbudował przez lata, rozpoczął intensywną naukę inwestowania, która z czasem przerodziła się w pasję, a ta w pewnego rodzaju manię.

Lubi dzielić się swoją wiedzą z czytelnikami swojego bloga, jak również z innymi inwestorami, co zmusza go do systematycznego rozwoju w dziedzinie inwestowania. Stąd powstał pomysł przeprowadzenia kompletnego kursu inwestycyjnego XTB Investing Masters – 4 szkolenia online, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu inwestowania i poznasz nowe strategie inwestycyjne.

BIORĘ UDZIAŁ W KURSIE Z TRADEREM21!

Czego dowiesz się podczas kursu:

  • Kiedy warto inwestować w akcje, a kiedy lepiej skupić się na innych instrumentach?
  • Jak wyceniać akcje oraz całe sektory na podstawie najważniejszych wskaźników analizy fundamentalnej?
  • Jak inwestować podczas bessy na giełdach?
  • W jaki sposób zbudować własny portfel inwestycyjny?

Oferowane instrumenty finansowe, zwłaszcza z dźwignią, niosą ryzyko strat przekraczających zainwestowany kapitał (nie dotyczy akcji i ETF-ów).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here