Naga Marketscrypto-money-expo5-6 grudnia 2014 roku globalna społeczność kryptowalutowa spotka się w jednym miejscu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami związanymi z wirtualnym pieniądzem. Spotkanie to będzie jednak inne niż wszystkie – mowa tutaj o konferencji Crypto Money Virtual Expo, która w całości będzie przeprowadzona w wirtualnej rzeczywistości. Każdy zainteresowany będzie miał bezpośredni i interaktywny dostęp do specjalistów z branży, deweloperów, brokerów oraz entuzjastów Bitcoina z całego świata – bez konieczności wychodzenia z domu.


Jak podaje serwis cryptocoinsnews.com, jest to niepowtarzalna możliwość zdalnego wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez czołowe postacie branży . W Crypto Money Virtual Expo udział wezmą między innymi:

  • Peter Todd – główny deweloper Bitcoina
  • Davin Johnston oraz Sam Yilmaz – Dapss fund
  • Szereg innych popularnych w kryptowalutowym świecie osób.

Jeden ze współorganizatorów eventu – Eyal Abramovitch – w udzielonym wywiadzie powiedział:

„Wirtualne waluty zasługują na wirtualne targi. Jest to czas, aby społeczność kryptowalutowa otwarła się na świat. Dzięki internetowym targom oferujemy ciekawą i w pełni darmową możliwość stania się częścią Bitcoinowej społeczności sprzed ekranu własnego komputera”

Crypto Money Virtual Expo w klimacie gier MMORPG

Przenieś się do świata znanego z gier MMORPG
Przenieś się do świata znanego z gier MMORPG

Aby użytkownicy czuli się jak na prawdziwych targach, Crypto Money Virtual Expo działa w oparciu o oprogramowanie z przyjemnym dla oka interfejsem graficznym. Każdy uczestnik targów wciela się w wirtualną postać i może swobodnie przemieszczać się w „świecie” targów.

Sam decydujesz do jakiego e-stoiska podejdziesz, z kim porozmawiasz oraz w jakich wykładach będziesz brał udział. Całość działa jak standardowe gry online typu MMORGP.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGreenspan: „QE nie zadziałało”
Następny artykułBarclays o EURUSD, USDJPY oraz GBPUSD.
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here