CMC Markets

crypto-money-expo5-6 grudnia 2014 roku globalna społeczność kryptowalutowa spotka się w jednym miejscu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami związanymi z wirtualnym pieniądzem. Spotkanie to będzie jednak inne niż wszystkie – mowa tutaj o konferencji Crypto Money Virtual Expo, która w całości będzie przeprowadzona w wirtualnej rzeczywistości. Każdy zainteresowany będzie miał bezpośredni i interaktywny dostęp do specjalistów z branży, deweloperów, brokerów oraz entuzjastów Bitcoina z całego świata – bez konieczności wychodzenia z domu.


Jak podaje serwis cryptocoinsnews.com, jest to niepowtarzalna możliwość zdalnego wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez czołowe postacie branży . W Crypto Money Virtual Expo udział wezmą między innymi:

  • Peter Todd – główny deweloper Bitcoina
  • Davin Johnston oraz Sam Yilmaz – Dapss fund
  • Szereg innych popularnych w kryptowalutowym świecie osób.

Jeden ze współorganizatorów eventu – Eyal Abramovitch – w udzielonym wywiadzie powiedział:

„Wirtualne waluty zasługują na wirtualne targi. Jest to czas, aby społeczność kryptowalutowa otwarła się na świat. Dzięki internetowym targom oferujemy ciekawą i w pełni darmową możliwość stania się częścią Bitcoinowej społeczności sprzed ekranu własnego komputera”

Crypto Money Virtual Expo w klimacie gier MMORPG

Przenieś się do świata znanego z gier MMORPG
Przenieś się do świata znanego z gier MMORPG

Aby użytkownicy czuli się jak na prawdziwych targach, Crypto Money Virtual Expo działa w oparciu o oprogramowanie z przyjemnym dla oka interfejsem graficznym. Każdy uczestnik targów wciela się w wirtualną postać i może swobodnie przemieszczać się w „świecie” targów.

Sam decydujesz do jakiego e-stoiska podejdziesz, z kim porozmawiasz oraz w jakich wykładach będziesz brał udział. Całość działa jak standardowe gry online typu MMORGP.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here