Naga MarketsTickmill każdego miesiąca oferuje swoim klientom udział w zabawie Tickmill NFP Machine, w której poprzez kanał społecznościowy brokera inwestorzy typują kurs konkretnego waloru po pojawieniu się danych o amerykańskim zatrudnieniu. Najskuteczniejsi mogą wygrać do $500 zasilających rachunek handlowy.


Zasady udziału w NFP Machine

Wskaźnik nonfarm payroll (NFP) publikowany jest zazwyczaj w pierwszy piątek każdego miesiąca i wiąże się z występowaniem dużej zmienności na rynku walut. Tickmill przed publikacją raportu z amerykańskiego rynku pracy wybiera jeden instrument – inwestorzy natomiast muszą odgadnąć jego cenę na platformie MT4 brokera o godzinie 15:00, czyli dokładnie 30 minut po opublikowaniu NFP.

Podanie dokładnej ceny pozwoli na wygraną nawet $500, jeżeli jednak żaden inwestor nie poda prawidłowego wynika, wtedy propozycja najbliższa prawdy zgarnia $200 nagrody.

  • Przejdź na Fanpage Tickmill na Facebooku
  • W komentarzu pod postem konkursowym podaj swój numer rachunku (załóż konto już teraz) oraz prognozowaną przez Ciebie cenę waloru. W tym tygodniu jest to EUR/USD
  • Prognozy można składać do 4 sierpnia, do godziny 14:00 naszego czasu

Wyniki podawane są poprzez Facebooka brokera oraz na dedykowanej stronie promocji. Spróbuj swoich sił już teraz i zdobądź darmowe środki na trading.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here