Naga MarketsCoraz więcej osób ze wszystkich środowisk korzysta z handlu na rynku kapitałowym jako źródła dodatkowego dochodu. 

Trading daje ci możliwość tworzenia i dalszego budowania bogactwa w elastyczny i praktyczny sposób. Dzięki odpowiedniej edukacji możesz przejąć kontrolę nad swoją finansową przyszłością i zbudować solidny fundament dla zabezpieczenia i rozwoju inwestycji. Nigdy nie było lepszego czasu na naukę w handlu.

Giełda towarzyszy nam od stuleci, związana jest z rozwojem przedsiębiorstw, wzrostem gospodarczym i pierwszymi inwestycjami zwykłego Kowalskiego. W dobie Internetu każdy za pośrednictwem brokera może zawierać transakcje kupna i sprzedaży.

Warty poznania jest rynek forex, akcji, kontraktów terminowych oraz kryptowalut, a inwestycje w Bitcoina w ostatnim czasie to emocjonujące i zyskowne transakcje, które z pewnością dla wielu są ciekawym doświadczeniem.

Czasami czujemy się zbyt komfortowo w naszym świecie i zapominamy, że dodatkowy dochód możemy wygenerować w kilka minut nie wychodząc z domu. Oczywiście nie należy podejmować decyzji o inwestycjach na giełdzie bez zastanowienia. Najpierw należy zdobyć solidną wiedzę na temat tych rynków oraz nowych koncepcji handlowych, z których można korzystać. To wydarzenie jest doskonałym miejscem wymiany doświadczeń ze światowej sławy prelegentami z dziedziny ekonomii i inwestycji.

NOWA ERA INWESTYCJI 2018. TWÓJ BILET DO ŚWIATA TRADINGU

Nasze wydarzenie daje Państwu możliwość zdobycia wiedzy z zakresu analizy technicznej i fundamentalnej oraz instrumentów pochodnych. Ten temat zobrazuje Państwu dr Rafał Kusy.

Prognozy ekonomiczne przedstawi Państwu dr hab. Aneta Hryckiewicz, a dr hab. Krzysztof Piech podzieli się z Państwem praktycznymi własnymi oraz firmowymi doświadczeniami na temat inwestowania w sektorze rynku kryptowalut oraz nowych technologii blockchain.

Charakterystyką instrumentów finansowych oraz ich klasyfikacją zajął się dr Mieczysław Grudziński.

Dr Piotr Wiśniewski podzieli się z Państwem swoim know-how na temat budowy portfela inwestycyjnego oraz omówi najważniejsze aspekty przy ocenie atrakcyjności wybranych instrumentów finansowych.

Mateusz Jarzębski, odpowiedzialny za edukację w AvaTrade zaprezentuje zastosowanie platformy Meta Trader4 jako narzędzia handlu. Zaś dyrektor ds. handlowych przedstawi rozwiązania technologiczne w tradingu.

Z pewnością oczekiwanie na konferencję umili Państwu nasz konkurs. Aby zwiększyć Państwa szansę na wygraną przygotowaliśmy specjalne szkolenie online, które pozwoli Państwu zgłębić arkana sztuki tradingu. Oczywiście zwycięzca konkursu może być tylko jeden, ale nagrodzimy aż siedem osób z najlepszym wynikiem.

Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę: conference.avatradepolska.pl

 

BIORĘ UDZIAŁConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here