Naga MarketsX-Trade Brokers Dom Maklerski (XTB) organizuje grę giełdową – konkurs skierowany do studentów polskich uczelni wyższych. Inwestując na wirtualnych środkach, wszyscy zainteresowani mogą powalczyć o atrakcyjne nagrody. Start wydarzenia już 16 kwietnia, już teraz zarejestruj się za darmo!


Zasady uczestnictwa w grze giełdowej

  • Uczestnicy inwestują od 16 kwietnia do 18 maja 2018 r.
  • Każdy rozpoczyna z kwotą 100 tys. zł wirtualnych środków.
  • Handel odbywa się na najnowszej platformie XTB –  xStation 5
  • Uczestnik, który uzyska najwyższą stopę zwrotu, wygrywa

Inwestując na wirtualnych środkach w akcje z całego świata wygrać można między innymi Samsunga Galaxy S9 (I miejsce), Apple iPada 32 GB (II miejsce) oraz JBL Pulse (III miejsce). Dodatkowo najlepsi będą mieli możliwość odbycia płatnego stażu w XTB.

BIORĘ UDZIAŁ W GRZE GIEŁDOWEJ

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dedykowanej stronie wydarzenia, zalogować do platformy demonstracyjnej xStation 5 oraz w okresie trwania zabawy zawierać transakcje przy wykorzystaniu wirtualnych środków.

Wśród licznych partnerów konkursu mającego na celu propagowanie inwestycji wśród studentów znalazł się między innymi portal Comparic.pl. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!

Nowości w tej edycji

W tym roku studenci będą inwestować na profesjonalnej platformie xStation 5. XTB zapewni uczestnikom notowania w czasie rzeczywistym oraz dostęp do 16 giełd z całego świata takich jak GPW, NYSE czy Deutsche Börse.

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby, które nie ukończyły 26 roku życia i posiadają status studenta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here