Naga Markets


Już w ten czwartek, 26 kwietnia o godzinie 15:00 na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego rozpocznie się organizowana przez SKN Taurus konferencja CryptoDay. W trakcie tego wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać metody inwestowania w kryptowaluty oraz dowiedzieć się na czym polega programowanie blockchain.


Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy CryptoDay dowiedzą się m.in.:

  •  jak efektywnie tradować na kryptowalutach
  • w którą stronę będzie ewoluował cały rynek wirtualnych walut
  • czym jest ICO oraz jakie są jego wady i zalety
  • jakie są wymagania dotyczące ICO w Polsce i na świecie
  • jak wygląda sytuacja rynkowa i jej wpływ na powodzenie ICO
  • jak z sukcesem przeprowadzić Initial Coin Offering
  • czym jest mining
  • jak osoby kopiące kryptowaluty mogą wykorzystać zmienność kursów walutowych i cen podzespołów
  • dlaczego kryptowaluta EOS jest najlepszym rozwiązaniem, które godzi paradygmat odizolowanego od świata “permissioned blockchain” i paradygmat niebezpiecznej dla biznesu zasady “code is the law”
  • dlaczego stosowany w EOSie Delegated Proof of Stake jest prawdopodobnie najlepszym możliwym kompromisem między zaletami i wadami decentralizacji

Program:

15:00 Otwarcie konferencji

15:10 – 16:00 EOS – pragmatyczne rozwiązanie dla biznesu, Jakub Zarembiński (Tokenika)

16:00 – 16:50 Spekulacje w miningu, Jerzy Prasowski (Serwer Serwis Sp. z o.o.)

16:50 – 17:10 Przerwa kawowa

17:10 – 18:00 Podstawy spekulacji na szybko ewoluującym rynku kryptowalut, Krzysztof Abramowicz (CryptoCynics, marketrevolution.eu)

18:00 – 18:50 Wady i zalety ICO. Czy to się opłaca?, Stanisław Bąk (ekonomista, specjalista od ICO)

Kim są prelegenci? 

Jakub Zarembiński – specjalista w zakresie finansów korporacyjnych, twórca oprogramowania, w szczególności w zakresie systemów samouczących (machine learning). Wiedzę w tematyce blockchainowej gromadzi od roku 2013. Zaczął od Bitcoina, jednak dość szybko zdał sobie sprawę z jego ograniczeń i przeniósł uwagę na alternatywne rozwiązania, szczególnie te zaproponowane przez Daniela Larimera, twórcę koncepcji Delegated Proof of Stake. Obecnie jeden ze współzałożycieli firmy Tokenika, której celem jest udział w infrastrukturze produkcji bloków dla systemu EOS oraz budowa zdecentralizowanych aplikacji w zakresie cyfrowej tożsamości.

Stanisław Bąk – ekonomista, przedsiębiorca. Pierwsze transakcje zawierał na giełdzie w 1995 roku, w biznesie aktywny od 1997 roku. Zwolennik współdziałania i pozytywnego mixu “starej” i “cyfrowej” gospodarki. Wśród jego zainteresowań są analiza ekonomiczna i finansowa przedsięwzięć, ICO oraz analiza fundamentalna.

Krzysztof Abramowicz – absolwent kierunku Ekonomia Uniwersytetu Szczecińskiego. Jego pasją są rynki alternatywne. Od 2013 roku zajmuje się rynkiem małych Polskich spółek – NewConnect i w tym temacie prowadzi bloga o nazwie marketrevolution.eu, daje też na ten temat regularne wykłady. Rynek Kryptowalut analizuje cynicznym okiem od 2016 roku, prowadzi na ten temat znaną grupę „Cryptocynics”. W inwestowaniu preferuje średni termin oraz wykorzystuje połączenie Analizy Technicznej i Fundamentalnej, kładzie duży nacisk na zarządzanie ryzykiem.

Jerzy Prasowski – jeden z założycieli Spółki Serwer Serwis, której głównym celem jest sprawna obsługa sieci blockchain oraz tworzenie infrastruktury. Swoje początki w rynku Kryptowalut zaczynał od Tradingu, jednak szybko zrozumiał, że bardzo ważnym elementem jest budowanie, szukanie społeczności, która chce powielać jego wizję, gdyż zaufanie i cierpliwość są tutaj największą zaletą dlatego obsługuje głównie sprecyzowane projekty, jednym z nich jest Independent Enterprise.

Konferencja obędzie sią na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, w sali C101 Więcej szczegółów można znaleźć na stronie eventu.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here