Naga MarketsWeź udział w licytacji statuetki
Weź udział w licytacji statuetki

W trakcie tegorocznej gali rozdania nagród FxCuffs 2016, nagroda w kategorii Wydarzenie Roku nie została przyznana żadnemu podmiotowi, a uwolnieniu kursu frank szwajcarskiego. Wydarzenie z 15 stycznia 2015r. wstrząsnęło rynkiem i doprowadziło do bankructwa wielu brokerów oraz inwestorów.


W związku z tym statuetka nie mogła trafić w niczyje ręce – w efekcie zarząd Fundacji FxCuffs zdecydował się przekazać ją na licytację, z której środki zostaną w całości przeznaczone na cele charytatywne. Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w licytacji w serwisie eBay.

BIORĘ UDZIAŁ W LICYTACJI

Czas do 8 maja 2016r.!

Prezes Fundacji FxCuffs, Janusz Ekert, podczas "wręczania" statuetki za Wydarzenie Roku
Prezes Fundacji FxCuffs, Janusz Ekert, podczas “wręczania” statuetki za Wydarzenie Roku

Wszyscy zainteresowani wspomożeniem tej szczytnej akcji oraz zdobyciem własnej statuetki FxCuffs mają czas do 8 maja, aby wziąć udział w licytacji. Misją Fundacji FxCuffs jest głównie wspieranie Inwestorów Indywidualnych. Jednak nie zapominamy także o tych najbardziej potrzebujących – Dzieciach. Kluczowym etapem w rozwoju każdego człowieka jest okres szkolny. Jednak, by móc w pełni się kształcić potrzebna jest infrastruktura, a ta w wybranych przez nas ośrodkach ma poważne braki. Dlatego chcemy zmobilizować środowisko Inwestorów i pokazać jak wiele dobrego możemy razem zdziałać!

misie

Fundacja FxCuffs wspiera:

  • SOSW Kraków – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, prowadzący 8 placówek.
  • Ocalić Szansę – Stowarzyszenie od 10 lat prowadzi świetlice socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży w Rząsce pod Krakowem.
  • “Wspólna Chata” – Świetlica “Wspólna Chata” powstała 12 lat temu, głównie uczęszczają do niej dzieci ze szkoły podstawowej.
  • 3 placówki o różnym profilu wspierające rozwój Dzieci, ponad 540 młodych osób chcących się kształcić.

CHCĘ POMÓCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here