Naga MarketsStowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na dwudziestą drugą konferencję WallStreet – na jedno z większych spotkań inwestorów indywidualnych w Polsce. Co roku wydarzenie gromadzi ponad tysiąc uczestników związanych z rodzimym rynkiem kapitałowym oraz kilkudziesięciu prelegentów. Dzięki kodowi rabatowemu Comparic.pl już teraz możesz kupić bilet taniej o 100 zł.


Trzy intensywne dni debat, wystąpień, licznych dyskusji oraz rozmów ekspertów, ekonomistów, przedsiębiorców oraz inwestorów na temat bieżących wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce oraz na rynku kapitałowym. To także znakomita okazja do poszerzenia wiedzy o doświadczenia najlepszych ekspertów oraz do nawiązania relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się 25-27 maja, w hotelu Gołębiewskim, w Karpaczu, a weźmie w niej udział ponad 1000 uczestników, blisko 100 spółek giełdowych, przedsiębiorcy, startupy, inwestorzy oraz elita polskich ekonomistów, analityków i zarządzających, w tym m.in. prof. Sebastian Buczek, Rafał Glinicki, dr Paweł Szczepanik, dr Jacek Welc, Wojciech Białek, Sławomir Panasiuk, Krzysztof Kolany i wielu innych znakomitych postaci rynków finansowych. Pośród prelegentów znalazł się także Szczepan Bentyn, który jako głos młodego pokolenia będzie mówić o kryptowalutach.

KOD RABATOWY COMPARIC.PL: COMPARICWS22 

W swojej historii Konferencja WallStreet zdobyła kilkanaście tysięcy zadowolonych uczestników oraz świetne recenzje środowiska rynku kapitałowego. Nie samą giełdą żyje rynek, dlatego Gala Herosów Rynku Kapitałowego oraz koncert Anity Lipnickiej & The Hats zwieńczą przepełniony program merytoryczny. Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl.

Przedstawiciele redakcji Comparic.pl również będą obecni na tym wydarzeniu. Widzimy się w Karpaczu już 25-27 maja!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here