Naga Marketseaster-eggsW związku z obchodami Święta Wielkanocy – jednego z najważniejszych dni dla chrześcijan – redakcja Comparic.pl chciałby złożyć na Państwa ręce najserdeczniejsze życzenia pomyślności oraz realizacji osobistych i zawodowych marzeń.


Życzenia Marcina Wenusa w imieniu całej redakcji

Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic.pl

W imieniu swoim i całej redakcji Comparic.pl mam ogromną przyjemność już po raz czwarty złożyć wszystkim naszym Czytelnikom oraz Partnerom najserdeczniejsze życzenia w tym niezwykle wyjątkowym dniu. Mam nadzieję, że szczególny moment Świąt Wielkanocnych będzie dla Państwa nie tylko okazją do duchowych uniesień, ale jednocześnie do spędzenia czasu w gronie najbliższych i przyjaciół.

Życzę samych udanych transakcji, współpracy jedynie z uczciwymi brokerami i wyrozumiałości rodziny w świetle tego jakże trudnego i angażującego ogromną ilość czasu zawodu inwestora indywidualnego. Żywię ogromną nadzieję, że pierwszy kwartał 2017 roku zamknęli Państwo na plusie, a kolejne przyniosą jeszcze większe zyski.

Osobiście nie mogłem wyobrazić sobie lepszych obchodów dnia Wielkiej Nocy. W marcu osiągnęliśmy do tej pory niespotykaną liczbę wyświetleń i unikatowych użytkowników, mamy ambicje do podbijania również zagranicznych rynków, a trzecia edycja FxCuffs okazała się ogromnym sukcesem gromadząc łącznie ponad 4 tysiące osób.

To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu dostarczamy obecnie do 50 merytorycznych artykułów dziennie i cały czas realizujemy pomysły na dalszy rozwój. Obecność wiernej grupy Czytelników na Comparic.pl jest dla mnie i całej mojej redakcji największym prezentem wielkanocnym. Liczę jednocześnie, że nasi użytkownicy z coraz większą ochotą będą chcieli współtworzyć nasz portal poprzez aktywny udział w strefie autorów gościnnych UGC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here