Naga MarketsWesołych Świąt Wielkanocnych! Życzenia redakcji Comparic.plW okresie Świąt Wielkanocnych, cała redakcja Comparic.pl i Comparic24.tv składa na ręce swoich Czytelników oraz Partnerów serdeczne życzenia realizacji zawodowych i osobistych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w kolejnych miesiącach 2021 roku, jak i jedności w tych trudnych oraz szczególnych czasach.

Życzenia wielkanocne Comparic.pl

W imieniu swoim oraz imieniu kilkudziesięcioosobowego sztabu ludzi tworzącego obecnie redakcję Comparic.pl, telewizję internetową Comparic24.TV oraz hub finansowy Finvest Group, już po raz siódmy chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom oraz Partnerom, w tym jednym z najbardziej wyjątkowych okresów w przeciągu całego roku. Żywię ogromną nadzieję, że Święta Wielkanocne będą dla nas wszystkich okazją do odpoczynku oraz spędzenia czasu w gronie przyjaciół i najbliższych, jak i okazją do duchowych uniesień.

Te artykuły również Cię zainteresują
W obliczu wysokiej fluktuacji rynków finansowych, wszystkim nam życzę wytrwałości, budowania zyskownych portfeli inwestycyjnych oraz wyrozumiałości rodziny w obliczu jakże angażującego i trudnego zawodu inwestora indywidualnego. Mam nadzieję, że kolejne kwartały okażą się łaskawe dla osiąganych stóp zwrotu, pozwalając na efektywne pomnażanie kapitału w całym czas poprawiającym się od strony jakości oraz bezpieczeństwa rynku.

Światowa pandemia całkowicie zmieniła nasze dotychczasowe, codzienne przyzwyczajenia i wywołała bezprecedensową zmienność na rynkach finansowych. Jest nam niezmiernie miło, że w tych trudnych czasach wybrali Państwo właśnie nas jako źródło swoich informacji.

Comparic w przeciągu ostatnich ośmiu lat rozrósł się z niewielkiego bloga prowadzonego przez pasjonatów do Grupy Medialnej, która tworzy jeden z największych w Polsce portal poświęcony tematyce inwestycyjnej, od ponad dwóch lat działającą na żywo telewizję internetową Comparic24.TV oraz grupę Finvest oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu brandingu i marketingu w świecie finansów.

To właśnie dzięki Państwu jesteśmy w stanie nadal realizować nasze ambitne plany i ciągle dostarczać treści najwyższej jakości. Wierna grupa Czytelników codziennie odwiedzających Comparic.pl jest dla mnie osobiście największym prezentem wielkanocnym. Życzę samych sukcesów i jak najpełniejszego odpoczynku w tym szczególnym dla wszystkich okresie.

Z wyrazami głębokiego szacunku,
Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here