Naga Marketspsychologia tradingu
Poznaj znaczenie psychologii w tradingu

Zespół redakcyjny Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na darmowy webinar, który zostanie w pełni poświęcony omówieniu zagadnień psychologii inwestowania. W poniedziałek 19 października o godzinie 20:00 Łukasz Nowacki zagłębi się w zagadnienia psyche każdego tradera – która w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem pozwalającym na zarabianie w długim terminie.

  • Wszystkie osoby zarejestrowane na webinar, otrzymają dostęp do nagrania wideo ze spotkania.
  • Liczba miejsc jest ograniczona.

Ucz się razem z XM

Poniedziałek, 19 października: 20:00 Psychika tradingu – Podczas webinarium pokażemy jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych. Rozwiążemy także test psychologiczny, którzy pomoże wskazać nasze najsłabsze strony w tradingu.

Kliknięcie w poniższy przycisk daje możliwość przejścia do strony rejestracji, a także zapoznania się z harmonogramem pozostałych szkoleń:

[otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”large” icon_type=”general foundicon-clock” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red”]Webinar “Psychologia tradingu”[/otw_shortcode_button]

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą Psychologii Skutecznego Tradingu autorstwa S. Warda, której Comparic.pl jest oficjalnym patronem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here