CMC Markets

ccf forex comparic fibonacci harmonicPortal Comparic.pl wraz z brokerem Windsor Brokers ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na darmowy webinar, który zostanie poświęcony tematyce tradingu harmonicznego. Trading harmoniczny to nie tylko skomplikowane formacje jak nietoperz, ale również powszechnie znana na rynku korekta prosta AB=CD.


W trakcie webinaru uczestnicy zapoznają się z formacjami jakie występują w tradingu harmonicznym. Wskazane zostaną najskuteczniejsze z nich oraz dodatkowe elementy, które powinny pojawić się na wykresie, żeby zwiększyć szansę powodzenia transakcji. Przedstawione zostanie wiele przykładów formacji na rzeczywistych wykresach.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do nagrania, liczba miejsc jest ograniczona.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Przykład skutecznej formacji AB=CD na GBPCHF przeciwnej do trendu i zakończonej na oporze:

gbpchf

Ten webinar jest częścią cyklu, w ramach którego traderzy już od pół roku mogą szkolić się bezpłatnie wspólnie z Comparic.pl i Windsor Brokers. Zapoznaj się z tematami pozostałych webinarów, na które już można się zapisywać. Wśród nich m.in. przegląd rynku metodą Price Action z Marcinek Wenusem oraz podsumowanie roku na rynkach z Mieczysławem Siudkiem.

Zobacz tematy pozostałych webinarów

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here