Naga Markets
WeirdFish na platformie NavigatorCrowd ruszyły zapisy na akcje !
Marek Soból, prezes zarządu WeirdFish

Na platformie NavigatorCrowd rozpoczęły się zapisy na akcje WeirdFish S.A. – niezależnego producenta gier wideo.Celem publicznej oferty akcji jest pozyskanie kwoty 2 mln zł, które zostaną przeznaczon ena marketing autorskiej gry typu sandbox –Oddyssey: Your Space, Your Way oraz rozpoczęcie prac nad nową produkcją. W ramach oferty wyemitowanych zostanie do 10 527 akcji zwykłych na okaziciela serii E. Cena emisyjna jednej akcji wynosi 190 zł. Zapisy trwają do 15 sierpnia. Model biznesowy studia zakłada wydawanie jednej gry co 2-2,5 roku. WeirdFish ma plany dołączenia do spółek notowanych na rynku NewConnect jeszcze w tym roku.

WeirdFish ruszyło z zapisami na akcje, z których chce pozyskać 2 mln zł

– Na platformie NavigatorCrowd.pl prowadzona jest publiczna oferta akcji naszej spółki. Celem jej jest pozyskanie kwoty 2 mln zł, którą przeznaczymy na działania marketingowe naszego autorskiego tytułu Oddyssey: Your Space, Your Way oraz prace nad nową produkcją. Na przełomie III i IV kw. br. planujemy udostępnić grę w trybie Early Access – mówi Marek Soból, prezes zarządu WeirdFish.Prowadzona oferta publiczna to jeden z etapów przyjętej strategii rozwoju rozwoju WeirdFish, w realizacji której kolejnym krokiem będzie dołączenie do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.Złożenie Dokumentu Informacyjnego do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie planujemy niedługo po zakończeniu kampanii – dodaje Marek Soból.

WeirdFish S.A. to niezależne studio game-developerskie, powstałe w 2019 roku z inicjatywy Marka Sobóla i Wiktora Szymańskiego. Spółka specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości projektów typu Sandbox (z otwartym światem) na komputery osobiste i konsole. Zespół ma na swoim koncie prace nad wieloma rozpoznawalnymi na całym świecie tytułami, m.in. Dead Island, Dead Island Riptide, Call of Juarez, Dying Light, n’aild, Mad Riders, Fim Speedway 2017, Hard Reset, Painkiller oraz Green Hell.

Jeszcze w roku 2021 roku WeirdFish chce zadebiutować na rynku NewConnect.

Wycena spółki przed emisją wynosi 120 mln zł. Zgodnie z harmonogramem oferty zapisy na akcje inwestorzy mogą składać do dnia 15 sierpnia.

Obecnie WeirdFish pracuje nad swoją autorską grą w otwartym świecie Oddyssey: Your Space, Your Way. W produkcji gracz będzie przemierzać galaktykę statkiem kosmicznym i weźmie udział w wielu wyzwaniach. W jego rękach będzie bezpieczeństwo własne oraz pozostałych uczestników lotu.

Prace nad Oddyssey: Your Space, Your Way są na zaawansowanym etapie. Mamy nadzieję, że współpraca ze 505 Games, który będzie pełnić rolę wydawcy, wpłynie na wysoką jakość gry  – komentuje Marek Soból. – Oddyssey: Your Space, Your Way to nasz pierwszy autorski projekt. W przyszłym roku planujemy rozpoczęcie prac nad kolejnymi produkcjami – podsumowuje Marek Soból.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax notowania | mbank kurs | pgnig giełda | prognozy giełdowe | kur euro | dow | s&p 500 wykres |


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj