Naga MarketsSądny tydzień na rynkach zbliża się wielkimi krokami. 23 czerwca referendum o wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Skutki dla giełd i walut (Funt czy Euro) mogą być dramatyczne, chociaż rynki najbardziej nie lubią niepewności. Być może nawet negatywny wynik będzie odebrany wcale nie tak tragicznie. Zobaczymy, ale zalecam ostrożność i raczej stanie od środy z boku. Nawet KNF ostrzega przed tradingiem w ten dzień: KNF ostrzega traderów: nie handlujcie w trakcie referendum UK! My jako Comparic przychylamy się do ostrzeżenia naszej Komisji! Spójrzmy w takim razie, czy coś na początku tygodnia będzie warte zagrania:

EUR/AUD:

Para dotarła do wsparcia i po długiej konsolidacji fałszywie wybiła dołem, żeby bardzo szybko znaleźć się znowu nad wspomnianym poziomem. Wydaje się, że warto będzie szukać zagrania long, ale potrzeba do tego dobrego sygnału. Raczej trzeba się wstrzymać do wyników referendum, a przede wszystkim do tego jak zostanie ono odebrane.

EURAUDDaily 6 19 2016

USD/CHF:

Po dobrym sygnale sprzedaży niestety nastąpiło chwilowe wybicie górą i pozycja zaliczyła stop lossa. Teraz para znowu spada, ale niestety już jestem bez pozycji. Pozostaje czekać co dalej.

USDCHFDaily 6 19 2016

USD/JPY:

Para spadła wyraźnie poniżej kluczowego wsparcia. Jeśli pojawi się korekta wzrostowa i cena przetestuje od dołu wsparcie (teraz powinno ono stanowić opór) i pojawi się sygnał sprzedaży z Price Action, otwierać będę shorty.

USDJPYDaily 6 19 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here