Naga MarketsZapraszam na drugą część weekendowego przeglądu setupów Price Action. Pierwsza z parami: EURAUD, EURJPY, GBPUSD, NZDUSD, dostępna jest pod linkiem: LINK

EUR/CAD:

Po złych danych z Kanady para wyraźnie odbiła do ważnego wsparcia jednak nie udało jej się zakończyć tygodnia powyżej oporu na 1.5000. Zachowanie ceny na tym poziomie na początku tygodnia powinno determinować kierunek kursu. Sygnał sprzedaży z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) pozwoli otwierać shorty zgodne z ostatnim momentum. Jednak przebicie go i re-test od góry będzie świadczył o powrocie sentymentu wzrostowego.

GBP/AUD:

W piątek rano pisałem o możliwości otwierania pozycji krótkich przy teście oporu. Rzeczywiście w strefie zaznaczonej na żółto tworzyły się świece pin bar oraz świece z długimi górnymi cieniami. Otwarte shorty są obecnie 75-85 pipsów na plusie.invest

NZD/JPY:

Kolejna, po EUR/JPY, para z Jenem która zbliżyła się do silnego wsparcia. Dolar nowozelandzki był mocny w ostatnim czasie, dlatego pozycje długie po sygnałach kupna, wydają się być dobrym pomysłem. Już w poniedziałek rano może być okazja do longów.USD/CHF:

Para Dolar do Franka szwajcarskiego również jest w kluczowym miejscu. Przełamanie oporu skutkować powinno 70 pipsowym wzrostem do kolejnego kluczowego poziomu, odbicie oznaczać będzie powrót do trendu spadkowego. Pierwszy scenariusz można rozegrać otwierając longa po sygnale kupna, jeśli nastąpi re-test wsparcia (teraz oporu) od góry. Shorty grać można po sygnale sprzedaży na tym poziomie.
Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here