Naga MarketsZapraszam na weekendowy przegląd potencjalnych sygnałów techniką Price Action. Systemem tym w niemal niezmienionej formie (bo oczywiście kosmetyczne poprawki wprowadzam, wraz ze zmieniającym się rynkiem i coraz większą bazą przykładów) traduje około 3 lata. Zysk za poprzedni rok to 100%, a w tym wynosi 18%. Kompletną strategię przedstawię już 28 maja w Katowicach, na darmowym seminarium. Serdecznie Państwa zapraszam: LINK.

AUD/USD:

Te artykuły również Cię zainteresują
Aussie cały czas znajduje się okolicach silnego oporu i jeśli pojawiałby się wyraźny sygnał sprzedaży na wykresie dziennym  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) to rozważę zagranie pozycji krótkiej.

Do tego, żeby wchodzić w longi potrzeba zdecydowanego przebicia oporu oraz tak naprawdę kolejnej bariery, która może zatrzymać cenę 90 pipsów wyżej.

AUDUSDDaily 4 17 2016EUR/CAD:

W piątek pisałem o możliwym sygnale na Euro do Dolara kanadyjskiego i tak naprawdę 4 potencjalnych sposobach rozegrania. Pojawiło się fałszywe wybicie górą i biorąc pod uwagę silny trend spadkowy można pokusić się o shorta, nawet nad wsparciem. Jednak Stop Loss wyniósłby ponad 150 pipsów, a Takie Profit niecałe 400 dlatego odpuszczę na razie tą pozycję.

EURCADDaily 4 17 2016

EUR/JPY:

Euro do Jena zbliża się do wsparcia. Trend jest spadkowy, ale jeśli pojawi się sygnał kupna z Price Action na wykresie dziennym można rozważyć zagranie longa do najbliższego oporu.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

EURJPYDaily 4 17 2016

GBP/AUD:

Będąca w silnym trendzie spadkowym para przełamała wsparcie i teraz pozostaje czekać na korektę wzrostową. Obserwuję wykres 4-godzinny i czekam na dotarcie do wspomnianego poziomu, który powinien teraz stanowić opór.

GBPAUDH4 4 17 2016

GBP/CHF:

Na Funcie do Franka szwajcarskiego pojawił się sygnał sprzedaży na wykresie 4-godzinnym. Obecnie cena zbliżyła się do Stop Lossa, jednak jeśli ktoś nie ma jeszcze otwartej pozycji to prawdopodobnie dzisiaj wieczorem może być okazja do wejścia w nią z potencjałem nawet 15:1! Jest to warte ryzyka.

GBPCHFH4 4 17 2016

USD/CAD:

Na Loonie miałem pozycję krótką, jednak nieznacznie maksimum pin bara zostało przebite i została zamknięta na Stop Lossie. Domyślam się, że jeśli ktoś z Państwa również miał taką pozycję to może być ona dalej aktywna, dlatego że przebicie było dosłownie kilku pipsowe.

USDCADH4 4 17 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading Po Pracy: EURGBP
Następny artykułVolume Spread Analysis (VSA) – analiza “krok po kroku”
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

2 KOMENTARZE

  1. Na to wygląda… Takie rzeczy niestety się zdarzają, ale jako że system ma dość duże stop lossy to skutkuje dodatkowym procentem straty, czasami dwoma.

  2. Biorąc pod uwagę finał spotkania w Doha może jednak “taniej” wyszło wylecieć na SL w piątek. Mój SL wytrzymał ale cena jest od niego oddalona o niecałe 100 pips a zanosi się na sporą lukę na otwarciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here