Naga MarketsWitam po krótkiej nieobecności, ale FxCuffs zbliża się wielkimi krokami i mam coraz mniej czasu na trading. A oprócz Price Action jestem aktywny na kontraktach na akcje oraz indeksy, jak również na samym akcjach na GPW. Więc doba robi się nieco za krótka. Mam dla czytelników moich setupów Price Action mały konkurs. Wśród wszystkich osób, które napiszą jak rozgrywam Pin Bar (jakie zlecenie, gdzie oraz gdzie stawiam Stop Loss) na marcin.wenus[at]comparic.pl rozlosuję wejściówki na FxCuffs.

Zaczynamy:

AUD/USD:

Sygnał sprzedaży na Aussie. Po kolejnym teście oporu pojawiła się duża czarna świeca, które jest sygnałem OutsideBar i można otwierać shorty na 50% jej zniesienia. Jeśli para ma wrócić do spadków to target można spokojnie ustawić na minimum z połowy stycznia (350 pips), ale zabezpieczyć ją i zamknąć w połowie po dotarciu do najbliższego wsparcia.

AUDUSDDaily 28 lutego 2016

EUR/AUD:

Po sygnale w postaci świecy pin bar (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) z wtorku, pozycja została otwarta i przynosi obecnie ponad 100 pipsów zysku. Cały czas jednak za mało żeby chociaż częściowo ją zabezpieczyć. Cel to ponad 400 pipsów.

EURAUDDaily 2 28 2016

invest

EUR/CAD:

Niesamowicie umacnia się Dolar kanadyjski razem z odbiciem na Ropie. Na razie ciężko wyrokować czy to będzie trwała zmiana tendu, ale para z Euro już wyraźnie zmieniła sentyment na spadkowy. Przebicie kluczowego wsparcia powinno skutkować dalszymi spadkami, a każda korekta wzrostowa może zostać wykorzystana do otwierania shortów.

EURCADDaily 2 28 2016

EUR/USD:

Sygnał sprzedaży również na Eurodolarze. Wyraźna świeca OutsideBar i przebite wsparcie. To może zakończyć się kontynuacją spadków i testem wsparcia.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

EURUSDDaily 2 28 2016

GBP/JPY:

Odbija Funt i na parze z Jenem może przetestować opór. Jeśli pojawiłby się tam sygnał sprzedaży z Price Action na wykresie 4-godzinowym lub dziennym, można otwierać shorty.

GBPJPYDaily 2 28 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Mam wątpliwości co do sygnału na EUR/AUD – niby ładny Pin Bar, całkiem przyzwoite RR ale jednak średnie ustawione na spadki, wykres pod nimi a na dodatek gdyby spojrzeć na świeczkę miesięczną, która jutro się zamknie to prowzrostowo raczej nie wygląda (chyba, że w ramach korekty 50% świecy miesięcznej zdąży urosnąć do TP). Ja w to osobiście nie wchodziłem (patrząc jednak na moje ostatnie wyniki można to potraktować jako drugi argument za wejściem w pozycję;-))

  2. W przypadku AUD/USD mamy longa zabezpieczonego na BE. Jak należy teraz postąpić z tą pozycją w zaistniałej sytuacji? Rozgrywać te 2 setupy niezależnie? Czy longa odwrócić na szorta w połowie OB?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here