Naga MarketsZapraszam na weekendowy przegląd potencjalnych setupów transakcyjnych techniką Price Action. Przypominam, że analizy robione są na koncie w XM i jeśli chcecie mieć Państwo taki sam wygląd świec i 5 świec w tygodniu zachęcamdo otwarcia choćby konta demo w XM i będziecie mieć Państwo dokładnie to samo co ja  LINK  Zaczynamy:

AUD/NZD:

O możliwym sygnale na parze pisałem 14 września Przegląd setupów Price Action AUDNZD, GBPAUD, NZDUSD, USDCAD i pozycja została rzeczywiście otwarta po wybiciu z Inside Baru. Jednak obecnie blisko jest Stop Lossa, ponieważ pod koniec sesji w piątek nastąpił test oporu. Pozostaje czekać na dalszy rozwój sytuacji.audnzdh4-9-18-2016

EUR/AUD:

Euro do Dolara australijskiego spadło zdecydowanie podczas ostatnich dwóch sesji i zbliżyło się do ważnego wsparcia (wcześniej oporu). To może być okazja do wchodzenia w longi jeśli pojawi się sygnał kupna z Price Action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na wykresie H4 lub D1, można będzie wchodzić w longi zgodne z panującym na parze wzrostowym momentum.

eurauddaily-9-18-2016

GBP/AUD:

Na parze pojawił się w czwartek sygnał sprzedaży, który opisałem w artykule: Przegląd setupów Price Action AUDNZD, AUDUSD, EURJPY, GBPAUD, GBPCAD, USDCAD, dlatego ustawiłem zlecenie sell limit na 50% zniesienia świecy sygnalnej (limit, a nie wejście po cenie rynkowej ponieważ Stop Loss byłby zbyt duży). Niestety korekta była zbyt płytka i cena uciekła o około 350 pipsów od poziomu wejścia. To daje ponad 2x więcej niż zakładany SL (140pips), dlatego kasuję zlecenie.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

gbpauddaily-9-18-2016

USD/CAD:

Wciąż niejasna sytuacja na Loonie. Para testuje opór nie dając jednak na razie ani sygnałów sprzedaży, ani nie jest w stanie przebić na stałe tego poziomu, co zmieniłoby sentyment na wzrostowy. Pozostaje obserwować i czekać.

usdcaddaily-9-18-2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBudowa systemów inwestycyjnych – zarządzanie kapitałem
Następny artykuł„Szukamy, analizujemy, gramy” – 18 września 2016
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here