Naga MarketsWitam po krótkim urlopie. Zgodnie z tym co pisaliśmy na Forex na Żywo zarówno przeglądy Price Action jak i Ichimoku na ten czas były zawieszone. Cieszy mnie na pewno, że wiele z par zachowało się zgodnie z przewidywaniami. Inne, przebiły poziomy wsparć/opór bez wyraźnych sygnałów, dlatego mam nadzieję, że był to dobry tydzień. Zapraszam na krótki przegląd 3 ciekawie wyglądających par:

AUD/JPY:Para jest w trakcie korekty spadkowej, co biorąc pod uwagę trwający trend wzrostowy może dać bardzo dobrą okazję do inwestycji. Jeśli cena spadnie do zaznaczonego obszaru wsparcia warto szukać tam sygnałów kupna z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) nawet na niższych od D1 interwałach, chociaż nie jestem zwolennikiem czegoś poniżej H4.

AUDJPY Price Action

EUR/CAD:

Kolejna para w wyraźnym trendzie, ale w trakcie korekty. Euro do Dolara kanadyjskiego dotarło właśnie w obszar oporu, którego dolne ograniczenie tworzy maksimum z 3 września, a górne silniejsze to potrójne dno, którego przebicie skutkowało silną wyprzedażą. Tutaj również warto szukać sygnałów sprzedaży. W przypadku dolnego ograniczenia z D1, a w przypadku tego mocniejszego również z H4.

EURCAD Price Action

GBP/USD:

invest

Bardzo ciekawa sytuacja na Kablu. Para jest silnie wyprzedawana od dwóch miesięcy. Na pewno obawy co do waluty potęguje bliskie referendum niepodległościowe w Szkocji. Mimo to udało się nieco odbić i to odbicie w piątek zatrzymało się w interesującym miejscu. Jest to zarówno okolica wcześniejszego wsparcia jak i domknięcie luki z poprzedniego tygodnia. Jeśli pojawiłby się tu sygnał sprzedaży z price action pozycja krótka, zgodna z wyraźnym trendem spadkowym, będzie niewątpliwie godna rozważenia.

GBPUSD Price ActioJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here