Naga MarketsZapraszam na cotygodniowy weekendowy przegląd setupów Price Action. Druga część ukaże się jutro o 10:00.

Zanim zaczniemy chciałem zachęcić Państwa do zapoznania się z zamkniętą strefą Comparic, która oczywiście jest i będzie darmowa. Prezentować tam będziemy treści, które są normalnie są płatne, ale dla naszych czytelników będą dostępne gratis. Obecnie polecam 7 godzinne szkolenie Trading po Pracy o wartości 615zł od Forex University oraz e-book “Skuteczny Daytrading” autorstwa Sebastiana Job: Link. Również 20 filmików edukacyjnych i pierwsza część 3 godzinnego szkolenia z analizy fundamentalnej od Consilium Invest. Zapraszam!.

EUR/AUD:

Para po odbiciu od oporu, o którym wielokrotnie pisałem osuwa się w kierunku kluczowego wsparcia. Trend jest wyraźnie spadkowy, dlatego jedynie bardzo wyraźny sygnał kupna z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) może posłużyć do otwierania pozycji długich.EUR/JPY:

Kolejna para z Euro zbliża się do ważnego poziomu. Sytuacja jednak tutaj jest inna. Para od około 2 miesięcy znajduje się w trendzie bocznym co pozwala sądzić, że teraz nastąpiło dobicie w górę. Już od samego otwarcia rynków można szukać pozycji długich po sygnałach kupna.GBP/USD:

Kabel mocno zanurkował w piątek i była to trzecia pod rząd spadkowa sesja. Poziom wsparcia działał już wiele razy i teraz również jest duża szansa, że cena na niego zareaguje. Tym bardziej, że dodatkowym wsparciem będzie 21-okresowa średnia EMA, od której niemal co do pipsa GBP/USD odbił pod koniec notowań.NZD/USD:

Na Kiwi można mówić o zmianie momentum na spadkowe po tym jak świeca z piątku zamknęła się poniżej 0.8636. Teraz szukać można pozycji krótkich przy re-teście tego poziomu od dołu. Celem pozycji będzie kluczowe wsparcie na 0.8510.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here