Naga MarketsZapraszam na pierwszy weekendowy przegląd potencjalnych setupów price action na odświeżonej stronie Comparic.pl. Będzie teraz dużo więcej funkcjonalności, stopniowo będzie też więcej materiałów, natomiast łatwiej będzie je filtrować i czytać jedynie to co Państwa interesuje. Zaczynamy przegląd po dość rozczarowującym piątku. Miało być gorąco, było spokojnie:

AUD/USD:Para jest w okolicach oporu, na który zareagowała pod koniec tygodnia i ewentualne wyraźne sygnały sprzedaży z price action można wykorzystać do otwierania pozycji krótkich. Wciąż nie został przetestowany kluczowy poziom wsparcia, dlatego spadki są niewykluczone.

Weekendowy przegląd Price Action 24 sierpnia 2014: AUDUSD, EURCAD, EURUSD, GBPAUD, USDJPY

 

EUR/CAD:

Para Euro do Dolara kanadyjskiego zgodnie z przewidywaniami zbliża się do wsparcia, które testowane było już dwukrotnie. Może to być dobre miejsce do otwierania pozycji długiej, ponieważ wyraźnie klaruje się trend boczny. Ewentualne sygnały kupna można wykorzystać do wchodzenia w longi z bezpiecznym targetem na dolnej linii zaznaczonego oporu.

eurusdh4 24 sierpnia 2014

invest

EUR/USD:

Najważniejsza para na rynku Forex zachowała się bardzo technicznie, testując wcześniejsze wsparcie na 1.3300 i dopiero spadając. Nie ulega wątpliwości, że cały czas niedźwiedzie rządzą na Eurodolarze, dlatego warto szukać jedynie pozycji krótkich. Jeśli nastąpiłaby kolejna korekta wzrostowa znowu będzie można otwierać shorty.

Weekendowy przegląd Price Action 24 sierpnia 2014: AUDUSD, EURCAD, EURUSD, GBPAUD, USDJPY

 

GBP/AUD:

Tutaj może być dość ciekawa okazja inwestycyjna już na początku tygodnia. Brakuje nieco pond 50 pipsów do kluczowego poziomu wsparcia. Para jest w szerokim trendzie bocznym dlatego swing trading będzie dobrym pomysłem.

Weekendowy przegląd Price Action 24 sierpnia 2014: AUDUSD, EURCAD, EURUSD, GBPAUD, USDJPY

 

USD/JPY:

Dolar do Jena przebił szczyt z początku kwietnia po czym gwałtownie się cofnął. Świadczy to o dużej podaży w okolicach tego poziomu jednak momentum wzrostowe jest zbyt silne żeby rozważać zagrania short. Na razie pozostaje stać z boku lub szukać longów w przypadku korekt spadkowych.

Weekendowy przegląd Price Action 24 sierpnia 2014: AUDUSD, EURCAD, EURUSD, GBPAUD, USDJPYJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here