Naga Marketsmoneta BitcoinPo serii sześciu spadkowych dni charakteryzujących się ograniczoną zmiennością, Bitcoin w trakcie czwartkowej sesji zyskał 1,18%. Okazało się jednak, że jego cena w dalszym ciągu utrzymuje się poniżej linii tendencji spadkowej, co poniekąd może determinować dzisiejszą deprecjację. Do godz. 9:05 traci on bowiem 1,11%, co niemal w całości pokrywa wczorajszą aprecjację.


Bitcoin wciąż poniżej linii tendencji spadkowej

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że mimo wczorajszych wzrostów, jego cena w dalszym ciągu utrzymuje się poniżej linii tendencji spadkowej. Jeżeli opór ten zostanie trwale odrzucony, potencjalne spadki mogłyby sięgnąć nawet rejonu 9400 USD.

Bitcoin powyżej 10 tys. USD
Bitcoin powyżej 10 tys. USD

Weekend przyniesie wzrosty cen Bitcoina i Altcoinów

Nieco odmienne zdanie na temat przyszłości Bitcoina ma natomiast Tomasz Rozmus. Zwraca on bowiem uwagę, że cena BTC znów znalazła się powyżej 10 tys. USD i groźba przełamania się poniżej strefy 10 tys. – 9300 zostaje po wczorajszej sesji oddalona. Na altach również na zielono a co za tym idzie mozemy spodziewac się że w najbliższy weekend dojdzie do sporych ruchów. Spodziewam się wzrostów w sobotę i w niedzielę, jest dobry optymizm na rynku, fora mówią o sezonie na alty… Powinno to zachęcić inwestorów do dalszych zakupów. 

Biorąc pod uwagę zmienność na przestrzeni ostatnich 24 godzin dostrzec można, że zdecydowana większość największych pod względem kapitalizacji projektów zyskuje na wartości. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tu Ethereum (ETH), którego cena wzrosła aż o 5,83%. Spadki dostrzec można natomiast na notowaniach Stellara. Warto przy tym zwrócić jednak uwagę, iż na przestrzeni całego tygodnia zyskiwał on najbardziej spośród TOP10 krypto.

dzienna i tygodniowa zmienność kryptowalutConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFacebook odbył serię spotkań w Wielkiej Brytanii zanim oficjalnie ogłosił Librę
Następny artykułKurs euro (EURPLN) po 4.34 PLN. Co dalej z polską złotówką?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here